Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy beavassanak a...

Mit tegyek hogy beavassanak a barátaim a titkokba ami vki más között van?

Figyelt kérdés

mert egyszer véletlenül komolyan véletlenül kicsúszott a számon egy "titok"(egyébként az egész osztálylány előtt mondta).és gondolom ezért nem bíznak rám titkokat

meg még arra is adjatok választ hogy:

hogy ha a szólnak nekem vmi és nemhallom megkérdezem h mi és utána már ordít akkor mindenki előtt leéget mit vágjak vissza?


2010. jún. 17. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy ősi kínai titoktartási szerződés, de néhány kultúra úgy gondolja, hogy arab is részben!

A lényeg, hogy az ánuszodat fel kell ajánlanod! Bátran, mert ezzel meg fogsz könnyebbülni!!

Máshogy nem érheted el a célod!

2010. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ezt úgy kell, hogy amikor oszt. társaid sutyorognak, te odamész, megvárod, míg rád néznek, és akkor te jó hangosan, tisztán és érthetően azt mondod. ,,Felajánlom az ánuszomat! Az ánuszom mostantól a tiétek!" Lehetőleg úgy csináld, hogy az osztályfőnököd is hallja, mert egyszer velem is történt hasonló, és akkor véletlen hallotta az osztályfőnököm, és annyira büszke volt rám, hogy adott oszt.főnöki dicséretet :) Majd mondd el, hogy sikerült :)
2010. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! A mi osztályunkban is előfordult, de még a tanár is elsírta magát! olyan megható volt. :))
2010. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ennyi pozitív visszajelzés után még mindig nem hiszel nekünk, hogy meg kell tenned? De ne feledd, jó hangosan mondd, és a szemükbe nézz, mert ha nem nézel a szemükbe, akkor sunyinak fognak hinni, viszont akkor már a kloákádat kell felajánlani! Szóval csak szembe nézni, és hangosan, magabiztosan mondd!
2010. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igen, egyszer én is elszóltam magam, de mikor vége lett a szünetnek, becsöngetéskor kicsit hangosabban elmondtam az osztálytársaimnak: "jól van, bocsánat, tiétek az ánuszom!" azóta már jóban vagyunk, és büszkék rám :D
2010. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!