Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már veletek hasonló...

Volt már veletek hasonló keveredés?

Figyelt kérdés

pl:

volt olyan h megettem a joghurtot és a joghurtos poharat a mosogatóba, a kanalat a kukába raktam...


volt olyan is h egér mellett volt a telefonom és azt mozgattam aztán lestem a monitort mi van miért nem mozog...


2010. jún. 16. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan ezt csinálom XD
2010. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.

A telefonos egeres már sokszor.

Meg olyan is volt, még általánosban, hogy ebédeltünk és amikor befejeztem, visszavittem a tálcám. Közben én beszélgettem. Ekkor hallom, hogy páran a hátam mögött kiabálják, hogy 'Nee! Neee!' Én meg gondoltam biztos nem nekem szólnak, de azért megfordultam... a villa pedig már a kukában is volt. :D Hát már nem vettem ki. xD

2010. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik kezemben grafitceruza, másikban ropi, alap hogy a ceruzát akartam megenni...
2010. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én a klasszikus "villával a levest" híve vagyok. Amíg a sűrejét eszed, nem is feltűnő, de amikor már csak a leve van, és folyton kifolyik a "kanálból"... :D
2010. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
XD én a vizet fogtam meg a zuhanyrózsa helyett, és próbáltam felvenni...
2010. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
villás nálam is előszokott fordulni :D. Meg fogmosáskor a fogkefét akarom rányomni a fogkrémre XD
2010. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja én meg szappant a fogkefére...
2010. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is voltak ilyen vicces dolgaim...hahaha viccesek...pl:egyszer belehugyoztam a szemetesbe...hahaha
2010. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tálcát a hűtőből akartam kivenni, a tejet meg be a szekrénybe.
2010. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!