Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladni a büszkeséget vagy...

Feladni a büszkeséget vagy nem feladni?

Figyelt kérdés
Feladni a büszkeséget, hogy a szent bosszú létrejöhessen, és egyértelműen győzhessek; vagy nem adni fel, csöndben maradni, de akkor csak én tudom, hogy mit vesztett igazán, ő azt hiszi, győzött?
2010. jún. 16. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fordítva? :S

Te a bosszúhoz adod fel a büszkeséged? Érdekes.

2010. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Fel kellene adnom a büszkeségem, hogy lehetőségem legyen bosszút állni. A kérdésem az, hogy vajon (szerintetek) megéri-e feladni azért, hogy utána győzhessek. Szentesíti a cél az eszközt?
2010. jún. 16. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Oké! Ha jól értem, a te büszkeséged nem engedi, hogy bosszút állj azért, hogy megsértették a büszkeséged:S

Ez nagy erőfeszítést igényel általában...:)

2010. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mármint EZT feladni:DDD
2010. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy bosszút tudjak állni, fel kellene keresnem, és úgymond "visszakönyörögni" magam az életébe... egy időre. Amíg győzök. De ahhoz, hogy magamat akárhova is bekönyörögjem, eleve fel kell adni a büszkeséget, ehhez pedig pláne, mert így még inkább győztesnek érezné magát. Amíg bosszút nem állok. Így már érted?
2010. jún. 16. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!