Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor ébredtél? Mit álmodtál? : P

Mikor ébredtél? Mit álmodtál? : P

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
8.57.kor , és az álmom..hát az nem éppen publikus xD
2010. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
azt álmodtam h jön a világvége, és egy jó csajjjal szexeltem, és másnapra kiderült h mégse lesz világvége és összejöttem a csajjal aki gazdag volt és szép:D
2010. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9kor és azt álmodtam h egy palotapincsivel dugok
2010. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8-kor ébredtem, egy esküvővel álmodtam, ahol én voltam a menyasszony, de a menyassszonyi ruhában nem én voltam. Amúgy nem tudom ki volta vőlegény.. fura, nem tudom mit jelenthet...
2010. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

többször is felébredtem, de 9:20kor keltem fel

azt álmodtam, hogy jönnek a ninják, és Barátom is velem volt, de ő nem csinált semmit, csak ült egy helyben, én meg fostam, úgyhogy előkaptam a szikémet, és mindegyik ninját aki felém jött, megvagdostam, nem annyira, hogy bele is haltak, csak annyia, hogy békén haggyanak :D aztán amikor már békén hagytak, a Barátom csúnyán nézett rám, mert bántottam őket. Ez fura, mert ő szokott késekkel,kardokkal, ilyenekkel "harcolni", és szeretem a ninjákat. xD

2010. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10kor keltem, és azt állmodtam, hogy reggel elindultam a munkába


node a buszvégben megláttam egy drogdílert


meg akartak verni, hogy ne buktassam le őket


végül megegyeztünk, hogy én is beszállok a bizniszba


node kiderült, hogy a vevő nyomozó volt


nagy szarba kerültem


a sitten az összes rendőrt szeretnem kellett


már fájt nagyon a térdem( poén, mert pont egy kemény kötésű könyv meredt a lábam alatt, és amikor felkeltem pont a térdem alatt volt)ja arról nem is beszélve, hogy tele folyt nyállal a szám hajnalra


na mindegy, le.ptam őket, és végül tekertünk egyet, és hazaengedtek


ez mind ok, de hazafelé defektet kaptunk


szerencsénkre ott volt egy csávó, mint később kiderült egy strici volt, és meleg, na szóval őt is le kellett szívni, hogy megnézze a kocsit


kb ennyi

2010. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor ébredtem! Azt álmodtam, hogy suliba voltam és nem vagyok egy magas termet, de most magas voltam és senki se tudta, hogy miért. Azát a büfénél voltam és a büféssel beszélgettem. Csizma volt rajtam.Levettem és le volt vágva a szára. Az egyik egy közönséges olcsó gumicsizma volt a másik meg a lovaglócsizmám. És akkor beugrott, hogy én levágtam a szárát. Az örök rejtély marad, hogy miért és az is, hogy hogyan lettem magasabb egy csízmától. 13/L
2010. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy 10 körül ébredtem, és azt álmodtam, hogy a barátnőmmel vagyok egy játékboltban.
2010. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7:15 kor keltem, és azt álmodtam(csak innentől emlékszek rá) hogy egy helyes pasi azt mondta nekem hogy mire vársz még? és mosolygott utánna amikor már majdem megvdókoltuk egymást aztmondta hogy ne nyelveset mert azt nemszereti :D és akkor csókolóztunk egyet.. ez egy falunap szerűségen volt.. :P és utánna valahogy elkerítettek egy csomó kisgyerekkel együtt raklapokkal de én kiszabadultam aztán akivel csókolóztunk az azt mondta hogy az öccsét miért nem szabadítottam ki, én meg mondtam, hogy nem is tudtam hogy van öccse és azzal kiszabadítottam majd valahogy egy boltba kerültünk a pasival, de akkormár csak a hasáig értem :D és akkor egy karton mirindát rakott a térdemre és felébredtem :D xD
2010. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
javítok: megcsókoltuk
2010. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!