Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én egy olyan férfi vagyok,...

én egy olyan férfi vagyok, akinek kimaradt a gyerekkora teljesen, és emiatt nagyon úgy érzem hogy hiányzik valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem boldogulok társaságban, és bezárkóztam nagyon. mit csináljak? hiányolom az elvesztett szép éveket, amikben nekem nem lehetett részem, és képtelen vagyok felnőni, egyszerüen leragadtam ott, és vissza vágyom oda, hogy megéljem azt amiben nem volt részem. mit tudnék ezzel kezdeni? mert az életem egyre csak a szakadék felé halad így, munkám az jelenleg nincs, mivel az egész gyerek koromat édesanyám mellett töltöttem, neki kellett segítenem, mert halálos beteg volt, még az iskolábol is kivettek, és magántanuló voltam, így szakmám sincs, csak 10 osztályom. jelenleg a nagymamámnál evickélek, és nem tudom mitévő legyek. hogyan tudnék szerintetek ebből kimászni? mert ez így nem mehet tovább. képtelen vagyok elindulni, esetleg beiratkozni egy tanfolyamra, mert nem érzem magamban az erőt, folyamatosan az elveszett gyerekkoromat siratom, és nem tudok ezen túllépni. valaki segítsen, kérem.


21 éves férfi.


2010. jún. 16. 04:47
 1/3 anonim ***** válasza:

21 éves vagy, nagyon fiatal ahhoz, hogy az elvesztett életedet sirasd. Próbáld meg lezárni ezt a szakaszt. Eddig ez volt, nem a te hibád, hogy így alakult.

DE! Most már más lesz, mert te vagy felelős magadért. Innen kezdve te alakítod az életed, és ha elrontod, csak magadat hibáztathatod.

Az aki a multban él nincs jövöje,mert nincs jelene sem.

2010. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem depi vagy ,először is menj társaságba,vagy csak sétálj ,ismerkedj,mert legfőképpen hiányoznak a barátok.A többi jön magától.
2010. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam 16 éves koromig,sokat szívtam,most próbálok rajt változtatni,ha gondolod írj privátba mail-t,hátha tudok segíteni

17 F

2010. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!