Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem átverés, hogy lehet...

Ez nem átverés, hogy lehet nyerni a reader's Digest-nél, ha rendelek valamit?

Figyelt kérdés

nagyon kéne az a havi 250 ezer 10 éven át, vagy egybe a 30 milla ft készpénz



és az aloe vera gyümölcs ital 7 ezerért mennyi folyadékot tartalmaz? mert nem látom, hogy mekkora a flakon.


2010. jún. 15. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj rendelned, van külön olyan részvétel feltüntetve, amit rendelés nélkül is lehet.
2010. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kitöltöd,amit kérnek,visszaküldöd,kapsz valamilyen sorszámokat. Azután még rendelhetsz valamit,és kezdődik előlről az egész. Én egyszer végigcsináltam,legalább 60-70 sorszámom volt. Az állítólagos sorsolásról soha nem értesítettek. Egyszer írtak arról,hogy Vitrai átadta a fődíjat. Néha ugyan küldtek valamilyen ajándékot,ami használhatatlan bóvli volt. Nagy átverés az egész,és nehéz megszabadulni tőlük.
2010. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

itt csak úgy lehet nyerni ha rendelek, valami 25 emberbe bekerültem, és ha rendelek 7000 ft értékben táplálék kiegészítőt, akkor van esélyem rá h engem sorsolnak ki, három dolgot lehet nyerni, de vajon tényleg van e nyeremény, és tényleg csak 25 emberből már?


mer kecsegtető az a 30 milla


de nekik az mér érné meg? lehet csak átverés, hogy minél többen rendeljenek?

2010. jún. 15. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendelj,ha akarsz,de semmit nem fogysz nyerni.
2010. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Üdv mindenkinek!


Én is belecsöppentem ebbe a "fergeteges nyereményjátékba" Dühös


Olvasgattam itt a hozzászólásokat és úgy döntöttem én is leírom a történetemet, (habár nem öltem bele hála istennek sok lóvát)

hogy mások ne dőljenek be a kamu nyeremény játéknak még ennyire sem!!!!!!!

Nos hát jóhiszeműen ugyebár a nyereményjáték fődíjának megnyerése reményében rendeltem tőlük Readers Digest magazin előfizetést de minek?amiben egyébként semmi értelmes dolog nincs...

Értelmes ember még szarás közben sem olvas ilyen kib@szott érdekes magazint..

Érdektelen bulvár cikkek, nem is vicces "poénok" egy hulladék fos magazin ami csak zárójelben jegyzem meg havi (800Ft) Meglepődött nevetséges...

De nem is ez a lényeg.

Kiküldtek egy könyvet átvettük, jól van jött két számla hogy ennyi és ennyibe kerül az egyik a magazin összegéről jött amiről tudomásom volt.A másik számla az átvett "ajándék könyv" összegéről jött...

Azt ugye mondanom sem kell hogy a szemem is így meredt mint ennek a smilenak itt Meglepődött Meglepődött Meglepődött Meglepődött Meglepődött Meglepődött Meglepődött

Na akkor gyors email váltásba kezdtem a kedves RÍDÖRDZSÁJZERREL hogy én nem rendeltem tőlük semmit maguktól küldték ki, úgyhogy nem áll módomban kifizetni az összeget mire ők de átvettem a a könyvet stb stb...

Megírtam nekik kifizettem a könyvet önöknek a felesleges viták elkerülése érdekében..

De! a jövőben nem tartok igényt a szolgálataikra semmilyen formában ami azt jelenti hogy Töröljenek a nyilvántartásukból!

Tehát: szórólapok,nyereményjátékok stb..

Aztán felhívtuk őket elmondták hogy még ameddig tart az előfizetés, fogják küldeni azt a megrendelt magazint aztán törölnek a nyilvántartásukból.

Őszintén remélem így is lesz!!!

Az átverés lényegéről pedig a véleményem a következő..

Ezek abból tartják fent magukat hogy a kis pénzű hiszékeny embereket becsapják..

Gondoljatok bele mennyi ember küld vissza válaszlevelet??? és mennyi rendel?

Rengeteg...

Ha csak a válasz levelekből származó a javukra leeső összeget, néznénk hát mit mondjak nem fájna a fejünk se! Gonosz Menő

Mocsok egy társaság! jobb nem belemenni a játékukba én egy életre megtanultam...

Ja és még valami a szép szóból nem értenek csak ha rájuk ordítasz! tedd azt te is ha ilyen problémád van...

Remélem mindenki okult a hibámból és tudtam neki segíteni!


Mindenkinek átverés, és népbutítástól mentes jövőt kívánok a továbbiakban!

2011. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bocsi a "dühös" és a többi smiliért egy másik weboldalon írt véleményemet másoltam be... de a lényeget lehet érteni!
2011. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok újra.

Már két éve semmi kapcsolatom velük,de még ma is hetente küldenek levelet vagy emailt,hogy benne vagyok a nyereményjátékukban.

Csak bosszantod magad,de nyerni nem fogsz semmit.

2011. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!