Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mennyire veszitek alapul a...

Ti mennyire veszitek alapul a kommentek mellett levő x%-ban hasznos válaszokat ad mondatot?

Figyelt kérdés

Én olyan 65-70% körül mozgok,párszor nyers vagyok,vagy a humoromat nem értékelik,esetleg személyeskedést vélnek a hozzászólásaimban felfedezni.

Ti ezt komolyan veszitek,vagy legyintetek,hogy biztos a sok hülye direkt leértékeli?



#kössz a választ #inkább kommentelj
2018. máj. 3. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akinek 0%,azt biztos nem azért pontozták le,mer miért ne...van benne valami
2018. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És téged? :(

Mikortól számít nálatok jónak a kommentelő.hány százaléknál?

2018. máj. 3. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad komolyan venni, nem is jelent semmit... vannak főállású pontozók - akik mást se tesznek csak száguldanak a kérdések közt,és pontoznak, vannak aki több regről saját magukat pillanatok alatt felhúzzák - közben nem vol semmi értéke tartalma a hsz-nek. Nem értékes segítséget jelentők 100%-on. értékes 0-án stb. Meg aztán olyan még nem volt, hogy nőtt volna a %-om - mindig csak lefele megy. Nem is kéne ez a pontozósdi.
2018. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az egész rendszer eléggé elavult,de szerintem azt gondolják,hogy nem érné meg egy fejlesztés,mert mindenki nagy közösségiken van.
2018. máj. 4. 00:06
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem igazán foglalkozom vele, mert vannak rovatok, ahol különösen nagy divat a "lepontozás"(politika, valláskritika, stb.), máshol kevésbé, így attól is függenek a százalékok, hogy ki, milyen rovatokat látogat gyakrabban.
2018. máj. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5 Hát te mit? Egészséget? :D

Én vegyesen ugrálgatok.

2018. máj. 4. 06:49
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: Igen, például azt is, mivel cukorbeteg vagyok es példaul az ezzel összefüggő kerdésekre szoktam valaszolni. Emellett többnyire sport, emberek, olykor tudomanyok, állatok, vagy épp itt, az egyéb kategóriaban.
2018. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az említett vallaskritika rovatról "leszoktam", mert nem láttam értelmét, ahogy hívők és ateistak "győzködik" es kölcsönösen lepontozzák egymást. A politika ugyanez, a különböző pártok hívei "ölik" egymást, sokszor "anyazással" tarkítva. Itt konkretan sokszor jartam úgy, hogy történelmi témájú kerdésben, tényeket(nem véleményt) írtam a valaszomban, de az sem bizonyult "hasznosnak".
2018. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ó,ne haragudj,hogy rossz helyre tapintottam. És mennyire komoly?

Én már néha pár semleges kategóriában csalódik,mert időnként elég negatív irányú érvelését viták vannak.

De ez elkerülhetetlen.

Én is mellőzőm a vallás kategóriát,a politikát is.

Nagyon ritkán az utóbbiban van olyan kérdés,ami nem személyhez köthető,hanem inkább ránk kérdeznek,vagy teljesen független a magyar politikától,na arra van,hogy adok választ.

Az ezotériába egyszer benéztem,rögtön ki is léptem. :D

2018. máj. 4. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Semennyire, a kérdések nagy része is kamu, amiket ide feltesznek, nem különben a válaszok. Mindenféle ismeret nélkül adnak emberek jogi, műszaki és egyéb tanácsokat, inkább kabaré az egész. Sokszor iskolás unatkozó gyerekek írogatnak, érdemes például pont itt az Egyébben körülnézni :)
2018. máj. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!