Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van virtuális barátod?

Van virtuális barátod?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 13:31
1 2
 1/11 haggyámán ***** válasza:
100%
Van. Nagyon is jóban vagyok velük, mivel több van. Persze nem pótolhatják az irw barátokat, de ők is fontosak számomra.
2010. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

13:34 Igen nem pótolhatja őket, idegesítés szempontjából.

Az a jó a nettben, hogy a beszélgetés progikból kiléphetsz + a hanggal beszélgetőseknél kikapcsolhatod a hangfalat, meg még 1 csomó előnye van. Az való életben sokkal idegesítőbb egy haver/barát, ezért nekem nem is kell.

2010. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van egy olasz srac, akivel regota levelezek. Joban vagyunk, nem legjobb baratok, de azert jo. Talan egyszer meg talizunk is. :)

19/l

2010. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van,de velük már találkoztam is :D

Netes "barátságnak" indult,de olyan jól összehaverkodtunk,hogy elkezdtünk együtt járni bulizni,mozizni stb.

Napi szinten msn-ezek velük és havonta-2havonta talizunk.

2010. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 haggyámán ***** válasza:

13:38

Számomra még az idegesítések is kellemesek néha. Jó egymást ugratni, hülyülni, lökdösni. Ezt neten nem tudod megtenni.

Mindkettőnek megvan az előnye és hátránya is. Neten könnyebben megnyílik az ember egy másik személynek. Ugyanez élőben lehetetlen lenne, nem nyílik meg senki senkinek, mert akkor gyengén látszódna.

2010. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Már ne is haragudjatok, de az internet barátság a legszánalmasabb dolog ilyen téren. Főleg, ha soha nem is találkoztok élőben. Gondoljatok bele, hiába látjátok egymást képen, vagy írtok egymásnak, élőben meg se bírnátok mukkanni, rohannátok vissza a monitor elé, mert az érzelmeitek csak interneten keresztül érvényesülnek. Emellett hazudhattok orrba-szájba, úgysem derül ki soha az igazság. Ellentétben, ha face to face vagytok, láthatóak a gesztusok, az érzelmek, nehezebb megjátszani mindent, és sokkal jobb érzés, hogy ott van előtted, és látod. De hát ugye kinek a pap, kinek a papné.
2010. júl. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. sok.
2010. júl. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14:14 vagyok és szerintem sincs értelme a netes barátságoknak,ha nem találkoznak egymással. Az ilyen nem is barátság.
2010. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:58

Miért mi olyan fantasztikus dolog élőben barátkozni valakivel? Megollózhatjátok egymást, esetleg bebuzolhattok? De most komolyan, élőben szerintem tök sz@r, mindenki hazudik mindenkinek és mégha látod is az arcvonalain, hogy hazudik akkor sem mondod neki, mert letagadja stb....na ennyi nem éri meg belefáradsz ezekbe a hülyeségekbe, neten lehet beszélgetni, linkelgetni oldalakat, online játszani, filozofálni személytelenül, kevesebb indok van hazudni, de ha valaki mégis hazudik, akkor is kit érdekel?

2010. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, kinek a pap, kinek a papné. Arról meg már ne én tegyek, hogy ronda vagy, és élőben senki sem állna veled szóba.
2010. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!