Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit találnátok fel, ha lenne...

Mit találnátok fel, ha lenne rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
ugy értem, valami bolond ötlet, amin néha ugy elgondolkodtatok, hogy mi lenne, ha valóban létezne :D
2010. jún. 13. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan kaja, ami valóban nem hízlal
2010. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

láthatatlanná tevő szer:D

olyan valami, amivel tudsz repülni (minden eszköz nélkül, csak úgy felemelkedsz és kész)

ilyesmiket :D

2010. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kicsigman ***** válasza:
Majd meglátjátok 2012-ben.
2010. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A spanyolviaszt XD

De most komolyan, én is a nem hizlaló kaját. ^^

Meg az időgépet. Az vicces lenne.

2010. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan vmit, mint pl a Headcam(bringások tudják) csak épp vki más is azt látja amit te:D mien durva lenne már. XD
2010. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami utánam lebegő gépecskét, amire sört rakhatnék(meg persze minden mást, amit még elbír :D).
2010. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza,volt én többmindent is:olyan dolgot,amitől 1 másodperc alatt otthon tudok lenni,teleportgépet,időgépet,és ilyeneket,de a legfőképpen-szerintem erre minden diák gondolt már-olyan gépezetet,amivel nem kell tanulni,hanem pár perc alatt betáplál az agyadba egy egész tankönyvet!
2010. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!