Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék én is a...

Hogyan lehetnék én is a középpontban?

Figyelt kérdés

Alapból kedves ember vagyok sokak szerint,de még sincs olyan sok barátom,inkább visszahúzodóbb vagyok,csendes.Ha összejön egy nagy társaság,akiket részben ismerek,akkor is más beszél,én meg csak nagyokat hallgatok,meg mosolygok.Ugyanez a helyzet az osztályommal is,ha együtt vagyunk,én nem tudok belekapcsolódni a témába,félek,hogy hülyeséget mondok,meg ez már olyan régóta így van,hogy teljesen megszoktam,furi lenne,ha én beszélnék:D de mégis zavar,mert pl.a mostani osztályom felével még nem beszélgettem,pedig már szeptember óta ismerjük egymást.Ezen szeretnék változtatni.Ezért úgy irigylem egy pár osztálytársam,akik bárkivel,bármiről tudnak beszélni,és mindenki szereti őket,mindig ők vannak a középpontban.Hogyan lehetnék én is ilyen?Tudom,hogy a külső is fontos,amin most próbálok változtatni,leadni egy pár kg-t,ilyesmik,de ezen kivül,hogyan lehet elérni,hogy nagyából mindenkivel jóban legyél,legyen beszédtémád,legyek nagyszájúbb,nyitottabb?

Segítsetek légyszi,nagyon fontos lenne!

Köszi:)

15/L


2010. jún. 12. 21:48
 1/3 Sexylady ***** válasza:
Nem lehet mindenki olyan:) Gondolj bele, hogy mi lenne, ha mindenki beszélne, senki sem hallgatná meg:) Sokszor egy csendesebb ember sokkal fontosabb mint egy nagyszájú. Énis inkább hallgató típus vagyok, pedig alapból sokat beszéltem, középponti személy voltam, de rájöttem, hgy az üres fecsegés nem szükséges nekem :)
2010. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó,én ezzel tisztában vagyok,de én nem egy hülye folyton fecsegő liba akarok lenni,hanem azt szeretném,ha könnyebben tudnák ismerkedni,megnyílni,beszélgetni,ilyenek:)
2010. jún. 13. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
öltözz hülyén és egyfolytában jó hangossan vihorász..vagy röhögj mindenkinek szólogass be és mász rá a barátnőd pasijára, rögtön a középpontban leszel, ha nem is ugy ahogy te szeretnél....hanem egy kicsit kiutáltan, de a középpontban
2010. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!