Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már nagyon az...

Mit tehetnék? Már nagyon az agyamra megy.

Figyelt kérdés
15l vagyok. Két öcsémmel és a szüleimmel élek. A probléma az, hogy csak 1 wc-nk van. Ami egy ekkora családban, szinte mindig foglalt. ha meg nem is, akkor az apukám, meg az öcséim űgy bebüdösítenek, hogy szó szerint hánynom kell, ha bemegyek. Ráadásul, mindegyikük, egy órát ül bent(apukám olvas, öcsik meg zenét hallgatnak,telefonálnak,stb...) Hiába szoltam nekik, mintha semmi nem történt volna. Reggel is kénytelen vagyok korábban kelni a családnál, hogy nyugodtan ki tudjak menni. suliban is gusztustalanok, a wck, de még mindig inkább oda járok, és napközben próbálom magamból mindent kipréselni, hogy otthon ne kelljen. hiába fújok két üveg sprét be, még mindig undorodok bemenni. Néha ha csak mpisilni kell, akkor ráülök a kád szélére, de nagydolgot inkább tartogatom másnapra. Ötlet?
2010. jún. 12. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
kend be a wc-papírt paprikával.
2010. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ez durva :|

erről mindenképpen el kéne beszélgetni. ha kell, mondd többször is. egy idő után úgyis megunják.

egyébként mi is ekkora családban élünk, de nekünk nincs ilyen problémánk. és nekünk 2 wc-nk van :D

2010. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!