Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na írjátok az élményeket?

Na írjátok az élményeket?

Figyelt kérdés

volt már veletek oylan hogy csúnyán leégtetek akár most akár régebben?mit csináltatok utána és lett belőle komoly baj?fájt?írjatok!

pusy


2010. jún. 11. 19:42
 1/8 A kérdező kommentje:
mármitn nm a arra a ciki leégésre gondolok hanem mikor naptej nélkül napozol és lesülsz na xĐ
2010. jún. 11. 19:43
 2/8 haggyámán ***** válasza:

Rohadtul fájt, de megérte. :)

Semmit nem kezdtem vele, pár nap alatt lehámlott a bőr és ennyi.

2010. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

piros voltál?

és barna lettél?

2010. jún. 11. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére inkább barnulok,mint égek,még naptej nélkül.

Évekkel ezelőtt,mikor úgy 6-7éves lehettem és nyaraltunk a Balatonnál az volt a mániám,hogy lementünk a strandra,bekenekedtem naptejjel.Aztán bementem a vízbe,kijöttem mire megszáradtam és anyum bekent egy fél órára rá megint be akartam menni....egy idő már nem is kentem be magam megint:)

Most már azonban mindig bekenem magam,mert nagyon erős az UV-sugárzás és nem akarok bőrrákos lenni.

15/L

2010. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha most csúnyán piros vok azé nm leszek bőrrákos ugye?
2010. jún. 11. 19:49
 6/8 haggyámán ***** válasza:
Eléggé piros voltam, de nem lettem barnább. :)
2010. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nemtok élményekkel szolgálni mert olyan szerencsés vagyok hogy bármit csinálok csak barna leszek, és még soha nem égtem le xD
2010. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tuttok küldeni képeket olyan emberekről akik leégtek?
2010. jún. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!