Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek egyetemre majd?

Menjek egyetemre majd?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 13:43
 1/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Ne. Nagyon túlértékelt lett a diploma manapság, egy jó szakmunkkás sokszor többet keres, mint egy diplomás loser.
2010. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj, ha megteheted, és ha okos vagy! :-)
2010. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj, egy diploma manapság nagyon sokat számít.
2010. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mihelyt kitanulsz valami hasznosat :)
2010. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fantasztikus korlátolt idiótákkal akarsz körbevéve lenni, mint akikkel én vagyok, akkor ne menj.
2010. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha mész lehet, hogy jó lesz de lehet hogy nem . Ha nem mész lehet, hogy jó lesz lehet, hogy nem.

Sokszor csak azért nem vesznek fel valakit egy munkahelyre mert nincs meg a papírja. Viszont hallottam olyat is,hogy nem volt meg a papírja és teljesen penge volt benne és felvették a nélkül.

Annyi ostoba diplomás van a világban akik semmire valók és persze fordítva. Mérlegeld a képességeid és a lehetőségeidet.


Észt nem osztanak.

Üdv.: Cs.

2010. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!