Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ne felejtsek otthon, ha...

Mit ne felejtsek otthon, ha homokos tengerpartra megyünk?

Figyelt kérdés
Még nem voltunk tengerparton, mik azok a cuccok, amiket (egy balatoni nyaraláshoz képest) pluszban ajánlatos vinni? Iskolás gyerekeink is jönnek. Köszi
2010. jún. 10. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Az erényövet!
2010. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
iskolás gyerekeket homokos tengerpartra?? remek...
2010. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy a homokos az nem PC, helyette a meleget kell használni :P :P
2010. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem értem, iskolás gyereknek miért nem lehet homokos tengerparton lennie, iskolás gyerekek lábfeje nem bírja befogadni a homokot, vagy mi? az iskolás gyerekek csak medencés strandra járhatnak? ne haragudj, amiért nem a kérdésedre válaszoltam, dehát azért mégis már
2010. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát. Naptej, magas faktorszámú. Ez elég fontos. Napernyő, mert a meleg ellen a naptej sem véd. Süncipő, de csak akkor ha nagyon féltek, hogy tengerisünbe léptek. Én tizenkétszer voltam tengernél, és egyszer sem használtam süncipőt. Igaz, az inkább a sziklákon tapad meg.

A tengervíz tisztább, mint a Balaton vize, átlátszóbb, érdemes kipróbálni a békatalpat, búvárpipát és szemüveget! Viszont partfüggő, hogy mennyire mélyül. Van, ahol homokpadok vannak, egész sokáig be lehet menni. Vannak kis öblök, ahol kicsi a hullámzás, vannak olyanok, ahol nagy, vagy hamar mélyül.

Iskolás korú gyerekeknek természetesen gumijátékok, ha van, és homokozó szett. A partra mindig vigyetek ki hűtőszatyorban ásványvizet vagy üdítőt, mert vannak ugyan kávézók, éttermek, de az drágább, mintha magad viszed.

Vannak olyan partszakaszok, településeknél, ahol napágyat és ernyőt lehet egy napra bérelni. Általában gyékényernyők azok, így fel lehet ismerni.

Ha ez a homokos tengerpart véletlenül Görögországban van, vegyetek fánkot a mozgó árusoktól, isteni!

Azt hiszem, mindent leírtam. Jó nyaralást kívánok!

2010. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az előző egyetlen jó tanácsot!

És nem értem, hogy a kérdésemmel mi volt a probléma!?

2010. jún. 11. 09:00
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj, én már értem... olyan homokos tengerpartra gondoltak, ahová homoszexuálisok járnak... istenem...
2010. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú.
2010. jún. 11. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Na látom, leesett :D
2010. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!