Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Thai masszázs. Tényleg annyira...

Thai masszázs. Tényleg annyira fáj? Voltál már valaha? Mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
gondoltam vizsgák után elmegyek messziroztatni, és felmerült ez a thai dolog is.
2010. jún. 10. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Hát én is nagyon elmennék. Nagyon kötöttek az izmaim. Nem tűnik fájdalmasnak. Szerintem azok a kicsi lányok nem is tudnak fájdalmat okozni.
2010. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne fájna. Fáj, de elméletileg utána kellemes..én is ugyanezen gondolkozok. Csak nekem érettségi van :D de pl tessék: "Cáfoljuk azt a híresztelést, amelyik szerint a thai masszázs nem fáj. Helyenként éles, és kellemetlen." ilyet is írtak róla, plusz azok a "kicsi lányok" nagyon durván megtudnak mozgatni meg ütni meg nyomni meg mindent csinálni :D szerintem nem lehet kellemes de valószínűleg jótékony hatása van.. :) engem is érdekel csak besz*ri vagyok :D
2010. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Akkor fáj, ha a masszőr rosszul csinálja. Egyébként meg lehet szólni ha kellemetlen, és tesz ellene a masszőr. Már ha beszéli a nyelvet...:D

Nálam eddig nem volt ilyesmire panasz. :)


üdv: egy thai masszőr

vadoczy@gmail.com

2014. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Csatlakozunk az előttünk szólóhoz!
2017. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!