Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az orvosi fém piercing csak...

Az orvosi fém piercing csak középen, a banán részen orvosi fém?

Figyelt kérdés
Mert amit vettem a végén,ahol a kő van,kopok az ezüstözése alul a hasamnál.a közepe végülis nem.
2010. jún. 9. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy MIVAN? Nem beszélem ezt a nyelvet...
2010. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi asszem kicsit fáradt voltam:)

Szóval úgy vettem egy aukciós oldalon,h. orvosi fém.De a végén,ahol a kő van benne, az ezüst színe kopik sárgára,ami nyilván nem orvosi fém.Szóval attól még lehet a közepe,ami a köldökömben van orvosi fém, mert az nem kopik.


Eddig sima kis kövesem volt 5 évig,az nem kopott sosem sehol. Ez most egy nagyobb dísszel ellátott lent.

2010. jún. 10. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Csak a banán orvosi fém,a többi része bizsu.Sajnos ezek nem tartanak sokáig,nekem is van 2,de az egyik már csúnyán megkopott,a másik most kezd.A sima köveseknek az is orvosi fém amiben a kő van,de ezeknek nem.Vegyél ezüstöt vagy kérdezd meg ékszerésznél,hogy helyre tudja-e hozni.
2010. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, erre voltam kíváncsi.
2010. jún. 13. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!