Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg Katona-Infó tagozaton...

Jelenleg Katona-Infó tagozaton vagyok,9. Osztályban (az infón belül programozást értek) és katonai pályán nem szeretnék tovább tanulni, programozással meg szeretnék foglalkozni, és szeretem, csak nem nagyon fekszik. (?

Figyelt kérdés
félek, hogy későbbi időszakra sem fogom megtanulni. Németet tanulok, de valahogy arra nem áll rá az agyam, valahogy az angol (nem tanulom, de mégis) jobban ragad rám. Félek, hogy a későbbiekben “nem jön be az élet”. Szerintetek aggódjak ilyeneken?

2018. febr. 19. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem sokat értettem a kérdésedből, de a válasz: ne, ne aggódj!

Tagadhatatlanul érett és felelősségteljes gondolkodásra utal, hogy már most gondolkodsz a pályaválasztásodon (és ez nagyon jó); de még rengeteg minden történhet Veled a következő években. Nem kötelező a tagozatos irányokban továbbtanulnod vagy elhelyezkedned. Menj el néhány szakmabörzére, egyetemek nyílt napjaira, érdeklődj OKJ-s képzésekről stb.

Van még időd, hogy megtaláld magadat.

2018. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!