Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék több...

Hogyan szerezhetnék több like-ot profilképre, és ismerőst facebookon? és Miért érzem rosszul magam kissé attól, hogy nem jön annyi kedvelés a dolgaimra, mint másoknak? 17f

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy nem vagyok egy csúnya srác, de valahogy én mégis úgy érzem, mert pl alig beszélek valakikkel, meg amit fent leírtam, az is kissé elbizonytalanít.. Mert pl van aki tök hülyén néz ki egy pár képen, és mégis be kedvelik mert miért ne. tehát akkor mégiscsak velem van baj vagy.. miért van bennem egyáltalán az hogy ez rosszul érint? :D egész idáig nem izgatott a dolog de az utóbbi kb 1 évben nagyon elkezdett és már nagyon zavar..
2018. febr. 3. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen kényszeres.

A facebook like-oknak amúgy sincs sok köze a valósághoz.

Le van szrva hogy néz ki a képed ha népszerű vagy, ha meg nem, akkor az sem különösebben mozgatja meg őket, ha nagyon jó a kép.

Felejtsd el ezt az egészet és inkább éld az életed.

2018. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!