Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha msn-en az msn-es partnereim...

Ha msn-en az msn-es partnereim közül valakinek az van kitéve, hogy "szabad" és semmi arra utaló jel nincs, hogy nem ér most rá, akkor honnan tudjam, hogy rosszkor írok neki?

Figyelt kérdés
Gyakran van, hogy az msn-es partnereimnek az van kitéve állapotnak, hogy "szabad" és rájukírok, mert úgy gondolom, ráérnek. De aztán mégcsak nem is válaszolnak, pedig arra utaló jel nem volt, hogy nem ér rá. Ilyenkor az illető ráér valójában, csak engem akar lerázni, vagy tényleg nem ér rá, csak elfelejti átváltoztatni az állapotát, vagy kiírni, hogy nem ér rá?
2010. jún. 5. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nekem is kint van, hogy szabad, de ettől még megeshet, hogy éppen csönget valaki, és azzal vagyok elfoglalva, és nem érek rá odamenni, és állapotot váltani, vagy felhívnak, hogy azon nyomban keressek meg valamit, és akkor azzal foglalkozom, vagy bármi más.
2010. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor el is felejtem,hogy be van kapcsolva az msn,és főleg szabad jelzéssel.Sokszor el is megyek otthonról .és így marad akár másnapig is..Ha látom,hogy rám írnak,akkor legközelebb amikor az illető fent van,gyorsan írok egy"bocsika" üzenetet amiben leírom,hogy miért nem voltam elérhető..Eddig még nem volt harag belőle..Én is sokszor jártam így,hogy írtam valakinek és nem válaszolt..
2010. jún. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de alapból van egy beállítás, hogy átvált nincs a gépnél- tétlenre ha nem gépezel x percig.


Egyébként pedig nem a te hibád, ha egyszer szabad akkor jogosan írtál rá.


Nekem lassú a gépem plusz sokszor ha szabad vagyok éppen beszélek valakivel és olyankor eltelik 3-4 perc mire válaszolok. Főleg ha előzővel izgalmas témában vagyok:P



Ha sokszor elérhető, de neked nem válaszol még egy fél óra után sem akkor ne csinálj magadból hülyét, máskor ne kezdeményezz nála, írjon ő ha akar.

Lehet, hogy nem akar veled beszélgetni mert épp nincs hozzád hangulata vagy nem kedvel. Hát van ilyen.


Nekem is volt, hogy valaki nem írt vissza pedig 40 percet vártam rá. Azóta se írt egy sort se, pedig évek teltek el :DDD na jó ez rossz példa volt.



Az érdekes, amikor írsz valakire mert szabad erre mondja, hogy bocs dolgozom vagy bocs ezt meg azt csinálom.

Én szoktam mondani hogy akkor b.ssza már ki azt az elfoglalt állapotot. Mert még engem szoktak hülyének nézni, hogy nem vagyok gondolatolvasó és nem tudom, hogy ő nem ér rá.


Érdekes, én mindig át tudom állítani az állapotot...

Persze az előfordult, hogy napközben senki nem írt este meg már elfelejtettem, hogy be vagyok jelentkezve és írtak rám én meg nagyban tv-ztem... de akkor is a gép magától átvált készenlétire ha nem használod az msn is alapból úgy van, hogy vált. ÁLlítani is lehet a percet, hogy mennyi idő után írja ki h nem vagy a gépnél.

2010. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de alapból van egy beállítás, hogy átvált nincs a gépnél- tétlenre ha nem gépezel x percig.


Ja, ez marha jó beállítás, csak mondjuk én pl. sokszor vagyok fent rejtve, mert nem nagyon akarok éppen dumálni senkivel, csak esetleg egy valakit várok, hogy ha feljön, akkor majd akarok neki mondani valamit, aztán ha 10 percre elmegyek a géptől, átvált. Na és akkor írnak rám huszan, hogy naaa feljöttél, dejó. Szóval nálam nincs automatikus átváltás.


A múltkor azért kaptam meg, hogy bunkó vagyok, mert nem írok vissza, mert akkor is épp ki volt rakva, hogy "szabad", kimentem a konyhába vágni egy darab sajtot és beleállt a kés a kezembe, és uram bocsá' azzal voltam elfoglalva és nem írtam vissza fél órán keresztül.

Különben pont az ilyen értetlen emberek miatt már soha nem is szoktam szabadra állítani, mert ha két percig nem írok vissza, már küldik az ablakrezgést.

2010. jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is vagyok rejtve néha egész nap, de nekem nem jelentkezik be soha magától.


Hát ez a bunkó emberek miatt van, igen... én pl kiszaladok wcre pisilni ami kb. 5 perc mert ugye kézmosás stb. Na, csajoknak azért nem fél perc, ez van.


Ezt nem írom be hanem kiszaladok de akkor van aki már ír, hogy mi van hol voltál mit csinálsz stb.

És b.ssza rám az ablakrezgést (ami nekem úgy van kikapcsolva, hogy öröm nézni :DDD )így csak egy mondatot ír be hang nélkül, hogy rezgést kaptam.


Az ilyen egomajmokat akik azt hiszik csak velük beszélsz senki mással és fél percet nem tudnak várni rögtön leordítják a fejed, hogy hol voltál jól ki kell osztani!

Én fél órát is simán várok, max ha úgy van beírom, hogy mennem kell majd máskor folytatjuk, szia.

Nem égetem le magam azzal, hogy írogatom kétségbeesetten hogy miért nem írt vissza.

2010. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!