Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig esik még ez a k*-eső?...

Meddig esik még ez a k*-eső? Mikor lesz már vége? Tó lesz Mo-ból, vagy mi van. Nem szeretnék csónakázni. És mit eszünk majd télen, ha mindent elvisz a víz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az, már most 6%-al emelik majd élelmiszerek árát. dde jó is lesz ba***zameg.. rizst fogunk termeszteni
2010. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Utálom a rizst:(((((((((((((((((

Egyébként nekem is elegem van már, Magyarország=Velence:S

2010. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálunk még szerencsére házak nincsenek víz alatt. De a kertek igen(legalábbis egy része), jég is elverte. Mi meg azt szoktuk enni, ami megterem. Eper lett, abból most főzünk lekvárt, van még itthon lekvár és befőtt plusz savanyúság, de ennyi, a krumpli, meg ilyenek lassan elfogynak. A krumpli víz alatt, hagyma dettó.

A borsóból talán még pár szem, lehet, de az már rohad.

Gyümölcsök nemigen lesznek. Az uborkát szétverte a jég.

Tavasszal a kecskék is halva születetten jöttek világra az utca környékén. Így most tej sincs. Pedig fű az még lenne, amit legelni tudnának.


Ráadásul már tavaly is, akkor nálunk még maradt életbe is, de most nem.

2010. jún. 4. 09:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Én sem tudom mire vélni ezt az időjárást...

Nem vagyok érintve (Bp.), de nagyon sajnálom azokat az embereket, akiknek a vagyonukat, az egész életük munkáját vitte el a víz... Persze, biztos kapnak kárpótlást, de az már nem ugyanaz.

Mi meg majd esszük a több 1000 km-ről behozott gyümölcsöt, zöldséget, a jó kis hazai helyett...

(és ennek a multik biztos nagyon örülnek)

2010. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haggyámán ***** válasza:

Ha meg meleg lenne, azt kérdezné mindenki, miért van ennyire meleg, az a szemét üvegházhatás és globális felmelegedés..

Lehet, hogy azért vagyok ezzel így, mert itt a közelben nincs semmi gond, de ha egy kicsit belegondoltok, igaz.

2010. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!