Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell a vízipipát...

Hogyan kell a vízipipát "beüzemelni", "meggyújtani"?

Figyelt kérdés
Egyiptomban vettem, megvan hozzá az aroma és a "parázs" is, de nem tudom mit hova kell rakni...emlegették, hogy valamit alufóliába kell csomagolni és kilyukasztani, de az aromát az egészet bele kell rakni, vagy csak egy kis darabot? És az sokáig elég, vagy csak egyszerre lehet elhasználni?
2008. okt. 25. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

helló,

itt egy link:

[link]

alufóliát csak akkor kell használni, ha nincs alumínium széntartód - ez fogja elválasztani a szenet és a pipadohányt.

ha nincs, akkor kb egy 10x10 centis alufóliát levágsz, ráteszed a kerámia tetőre, és és egy vékony hegyes valamivel kilyukasztod, több kisebb (20 30 lyuk) vagy kevesebb nagyobb lyukat (10-12). itt fog a hó "átpárologni" és nem égeti meg a dohányt - ha megégeti akor keserű lesz :) a pipadohányból nem kell sok, elég annyi, hogy lazán tömd meg csak a kerámia tetejét. minden használat után cserélni szoktam, többször még nem próbáltam, és sztem, nem is lehet. kezdetben öngyulladó szenet vegyél, kitart ugy 45 60 percig, és nincs vele sok gond.

2008. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!