Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hisznek egy olyan...

Miért hisznek egy olyan személyben az emberek akit még soha nem láttak és nem ismertek? Istenre gondolok. és honnan tudod meg hogy nő vagy férfi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne hihetnének? Szerintem mindenki el tudja dönteni, mennyire hisz az ilyen természetfeletti dolgokban. Valakinek sokkal könnyebb úgy élni a hétköznapjait, hogy tudja, hogy valaki mindig "figyel" rá. És ez az ember el tudja dönteni, hogy milyen neműnek állítja be.

Amúgy ez egy ritkaszar kérdés. =D

2010. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább hiszek Istenben, és megpróbálok a helyes úton maradni, minthogy elrontsam az életem a cigivel meg a droggal...
2010. jún. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hiszek, ettől függetlenül nem vok biztos abban h létezik vagy h úgy létezik ahogy azt elképzelik az emberek.

de azt tudom h a hittel ezerszer könnyebb átvészelni a rossz dolgokat. erőt tud adni ha hiszel vmiben, még akkor is ha nem létezik.

2010. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Isten férfi mivel, 2 anya nehezen csinál egy gyereket :) ( és itt most Jézusra célzok )
2010. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!