Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Bevesznek a...

Szerintetek? Bevesznek a tánccsoportba? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltem a tánc csoport vezetőivel //két fiatal lány

De mikor olyan 3-4 hónapja beakartam szállni nem vettek be mert nem kedvelik a barátnőimet //kavarósak stb,// most azt mondták h együtt döntekek...és hogy menjek el holnap a megbeszélésre de nem lenne jobb ha nem mennék el?nem akarok beégni mert a pasimnak ott break-je van...segítsetek


S.O.S.


2010. jún. 2. 18:32
 1/7 anonim válasza:
Szerinem menj el! Mit veszíthetsz?
2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát csak ha nem vesznek be micsináljak?menjel el vagy mi?
2010. jún. 2. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el,egy próbát megér.
2010. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát miért ott akarsz ülni vagy mi?

Elmész, megbeszéled, integetsz a fiúdnak, ha meg nem sikerült elmész. Ennyi. Ebben az esetben most nem a pasi a fontos.

2010. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De micsináljak ha nem vesznek be?ez lenne minden vágyam h táncolhassak
2010. jún. 2. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért pont ott akarsz táncolni? Ha a barátaid miatt nem akarna beveni, akkor én a helyedben messziről lenézném őket. Azért ez egy kicsit gyerekes...
2010. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De igazuk van ők ketten ilyen hanyagolják magukat mármint foltos ruha és el is rontottak megvátoztam visszabeszélek /már nem mert felfogtam h rossz hatássa vannak rém
2010. jún. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!