Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Latex nadrágot, suit, stb...

Latex nadrágot, suit, stb milyen síkosítóval, olajjal, stb szoktátok felvenni és hol érdemes beszerezni? L/25

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehetséges Síkosító nélkül felvenni ?
2017. dec. 12. 19:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Szilikon alapú olajjal.

Ez lehet szexhez való síkosító, latexruhához való szilikonos öltözéssegítő (ez a neve), vagy az Azúr vegyszerboltban kapható Oxol szilikonolaj. Én erre esküszöm, ez mind közül a legjobb, legolcsóbb. Mosás után ha egy kupaknyit adsz 10 liter vízhez, és abban öblíted, nem kell szenvedni púderrel a raktározáshoz.


Ja, púderrel, hintőporral is fel tudod venni, de az szerintem szenvedés :)

2017. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is az OXOL-t javaslom.
2017. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :):) Muszáj bekenni magam ?Simán nem lehetne ?
2017. dec. 13. 16:14
 5/9 anonim válasza:
A latex akkor szép mikor csillog. Ahhoz viszont kell az olyaj, mert egyébként matt színe van. Amennyiben bő ruhát veszel, ami nem tapad rád, fel tudod venni olaj nélkül is. Legrosszabb esetben testápolóval.
2017. dec. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom milyen lesz amit rendeltem ,de akkor majd veszek hozzá vlm féle síkosítót ha muszáj felvevéshez :S
2017. dec. 14. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, csak magaddal tolsz ki, mert sokkal nehezebb nélküle felvenni. Kivéve ha bő, ahogy fentebb is írták.


Nomeg, ha erőlteted, el is szakadhat.

2017. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értelek köszönöm szépen választ :)
2017. dec. 15. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan régi kérdés, de mindenképp szilikon alapú síkosítót keress. A vizestől csak ragadni fog, bár a felvételhez sokkal kényelmesebb, ha egy kevés víz alapú síkosítót kensz az amúgy enyhén vizes testedre (pl. zuhany után). Csak ettől az átlátszó színek kicsit opálosak lesznek, olyankor nem annyira előnyös.
2018. febr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!