Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen láttam egy 2. világhábor...

Régen láttam egy 2. világháborús filmet ahol német katonák közé kerül egy zsidó fiú de azt hiszik róla hogy német és német iskolába is járatják majd később. Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A ​csíkos pizsamás fiú lehet? Nem olvastam végig a leírásokat, ezért nem mondom biztosra.
2017. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem itt amikor rátalálnak a nézem katonák kolbászt adnak neki de kiköpi amikor nem figyelik és amikor valami katonai iskolába járatják akkor egy orvosi vizsgálatról ahol a tanulok ágyékát vizsgálják akkor úgy lóg el onnan hogy fáj a foga és végül kihúzzák az egészséges fogát hogy megússza a lebukást :D
2017. nov. 22. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem egy animációs mesefilm?
2019. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!