Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki ki ír egy normális kérdést egyből mindenki az írását kritizálja? Amikor a mondatát lehet érteni!

Figyelt kérdés

Vègig mentem egy csomó kèrdèsen a honlapon, hogy ne írjak ki több kèrdèst ha már más ezt meg tette!

De egyik kèrdèsre sem találtam normális választ.

Találtam olyan válaszokat hogy, helyesen irjá már(csunya beszed) ès a kèrdező irásában egy èkezet hiba volt!! Nem veszekedèsből, de ha nem tetszik a kèrdès, vagy egyáltalán nem akarod meg válaszólni mert hülyesègről van szó, akkor ne irj oda! Senki sem kivncsi èn szerintem a bunkó mindenben a hibát kereső emberekre!


2017. nov. 21. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Két meglátásom lenne:


1: Miért nem vagy képes rendes ékezeteket használni? Így menőbb vagy?


2: "ha nem tetszik a kèrdès, vagy egyáltalán nem akarod meg válaszólni mert hülyesègről van szó, akkor ne irj oda!"

Kérdezni sem kötelező, mégis megteszed. Ne akard senkinek előírni, mit tehet és mit nem. Szabad országban élünk, mindenkinek joga van ostobának lenni - kérdezőnek és válaszolónak egyaránt.

2017. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, az a probléma, hogy itt nincs megállás.

Ha valaki már nem is beszél, hanem bőg, mint a barom - még akkor is ő van felháborodva, ha én nem értem meg.


Persze nincs sok értelme egy kérdésnél CSAK a helyesírást kritizálni - de, adott esetben igenis szólni kell.

2017. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

A "kiír" egy szó.


:D

2017. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"örüljè má"

Így még jobb lett volna :-()

2017. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Első válaszóló"

Olvastad az Alapítványt?

Ott volt Első Szóló.

2017. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem évek óta 78%-on áll az értékelésem. És úgy, hogy teljesen korrekt válaszomat is nulláig le tudják nyomni egyesek.

Vagy amikor szubjektív dologról van szó. Stabilan tartom ezt.

Hogy miért írom? Én is bele szoktam kötni kérdésekbe és válaszokba. Gondolod, hogy a „taplóságomból” alakul így a rátám?

Nem. Abban igazad van, ha ostobának tartok egy kérdést, vagy rossz a helyesírása valakinek, mit izgatom magam.

Ha rendes kérdést látok, ami érthető, tömör, s tudok rá válaszolni, akkor meg szoktam tenni. Ha két szó is elég, akkor úgy, ha ki kell fejteni, akkor amúgy.

Nem lenézve senkit, de ha valaki kapanyelet keres, nem érdekel a fogalmazása. De ha valaki kiírja, hogy színész akar lenni, attól elvárom, hogy legalább tudjon magyarul fogalmazni, írni.

2017. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!