Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik az osztályból és van egy barátomm akivel már nagyjábol majdnen 6 éve barátok vagyunk. Az a helyzet hogy valamikor a barátom ráírt a fiura (nem az én kérésemre!)és azóta egy csomót beszéltek. Egy ideig úgy voltam hogy jolvan-jolvan (igazából a természetem szerint már az elsőnél mondtam volna de tudom hogy akkor én lennék a bunkó meg a féltékeny)... de amikor már napiszinten mesél hogy miket irogattak nem bírtam tovább és szóltam neki. Azt mondta már gondolkozott rajta hogy ez nekem hogy esik és nem fog többet irogatni vele... Aztán megint elkezdtek én szóltam neki azt mondta oké de még mindig beszélnek (azóta én is elkezdtem vele beszélni de a szégyenlősegem miatt nen nagyon jutunk egyről a kettőre meg mert egyszerűen nincs téma mert kiürül a fejem) Aztán elmondta hogy tetszik neki egy fiú (azt is mondta hogy ki, és csak ezt azért írom hogy tudjátok valószínű nem szerelmes belé!) Nekem a barátom azt mondja hogy csak szórakozasból irogat vele de ez akkor sem állapot ha közben ez engem bánt! Ha szólok neki semmi ugyanúgy folytatja, és volt már hogy nem mondtam el neki hogy mit irtam és azzal "fenyegetett" hogy elmondja neki.


Szerintetek? Ti mit csinálnátok a helyemben?


2017. nov. 20. 14:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!