Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Ravensburger vagy a Castrola...

A Ravensburger vagy a Castroland vagy a Clementoni a legojobb minőségű puzzle?

Figyelt kérdés
A Castroland egyébként jó ha mondjuk a Ravensburger esetleg jobb is? Egy Castroland puzzlet néztem ki és abből a képből csak az volt. Szeretném kirakni a falra miután kiraktuk.

2017. nov. 14. 07:08
 1/4 anonim válasza:

Szia. Nagy puzzle fun vagyok es a sok éves tapasztalatom azt mutatja, hogy a ravensburger a legjobb minőségű. A Clementoni, ha a prémium minőségű, akkor vetekszik a ravensburgerral, ha nem, akkor a három közül a második helyre raknam. En Castorlandot nem vennék, nagyon gagyi minőség. Igaz pl. Budapesti latkepben, ha jól tudom csak az van, az enyém legalábbis castorlandos. Ha márka-minőség sorrendet kérdezel tőlem, akkor holtversenyben első helyen a Ravensburger és a Clementoni, második a Trefl es kb ennyi. Gyerek képekben még kifoghato jó minőségben Educa. Minden más a gagyi kategória, még ha szép is a kép. 500 - 1000 db-os esetén még elmennek, de nagyobban már nem vennék semmilyen gagyit, még a kép kedvéért se.

Jó játékot!

2018. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Caszorlandot nem ismerem, most készülök venni, de gyanúsan olcsó. 2300 ft/2000 db. Nekem a Ravensburger a top, sosem csalódtam. Legdrágább, de minőségi anyaga van, nem tükröződik a felülete stb. Clementoniból egy időben hatalmas választék volt az itteni játékboltban, de vplt amkt visszavittem, mert annyira pixeles volt a kép. És van még otthon egy, amit szintén ezért nem tudok elkezdeni. Szóval nekem a Ravi a legjobb, most Trefl-t rakok, az is szuper. Az 1500-2000 darabos kategóriábaan utazom
2018. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én épp egy 6000-es Treffl-vel küzdök :-)

1. válaszoló

2018. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
* Trefl-lel ;-)
2018. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!