Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hallgatsz Nemzeti Rockot?

Miért hallgatsz Nemzeti Rockot?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm... Jó kérdés. Mert megfogott a szövegük. Tudom, hogy nem lesz már a miénk Nagy-Magyrország teljesen, de jó kicsit nosztalgiázni. És sokszor nagyon szép is a szövegük. Emelettt hangzásra se rosszak. :)

15/l

2010. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a barátom azt hallgatja és ha Nála vagyok "muszáj" :D

Amúgy nem az én világom...

2010. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha most a divízió88szerű zenékre gondolsz, akkor azt mondom hogy a gyűlölködésen kívül ezeknek a zenekaroknak semmilyen örömük ne legyen az életben. A Kárpátiával sem vagyok kibékülve, mert olyan itt elmarad az ének, helyette ritmusos szövegfelolvasást kapunk. Bár nem mondom hogy rossz zene.
2010. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert szeretem :)

Jók a szövegek , és ez még zene , nem úgy mint a sok szennyedék .

RomEr 4ever :)

2010. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mert kíváncsi vagyok, mit hallgatnak, milyen szövegeket szeretnek azok az ismerőseim, akik nem szeretnek, sőt.

érdekel, motiválhatja-e őket ilyesmi, szeretném megérteni a nézeteiket, mi lehet a különbség köztük és köztem, mivel határolódnak el.

egyébként a folk-rock kombót nagyon szeretem, kreatívnak, egyedinek tartom, de ezeknek a magyar zenekaroknak a többségét nem, a politizálás miatt. (jobban szeretem a tiszta népiességet vagy általános hazaszeretet, mellékíz és -mondanivaló nélkül)

19/L

2011. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!