Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiűzni a Démonokat...

Hogyan kell kiűzni a Démonokat az országból?

Figyelt kérdés
Vannak mások is akik érzékelik, hogy közel az Antikrisztus korszaka? Egyre több Démon lepte el a Kontinenst ezzel egy Magyarországot! TEnni kell valamit! Mindenütt ott vannak!
2010. máj. 28. 19:47
 1/10 anonim válasza:

Mint köztiszteletben álló démonűző, természetesen én is felfigyeltem eme mélyen elszomorító jelenségre. A démonok már köztünk járnak, azonban ezúton is szeretnék figyelmeztetni minden honfitársat, ne kísérletezzen egyedül démonűzéssel. Keressen fel a témában jártas démonűzőket, például engem. Email címem: demonuzoferi@hotmail.com

Ezekben a baljós időkben tartsunk össze, írhatok bátran, a tarifáim igazán emberbarátiak.

Tisztelettel: Tartomány Ferenc, démonűző

2010. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen én is megpróbáltam itt a falumban de csak minden rosszabb lett. Már az egész utcát Démonok uralják! Kérem segítsen! Nem bírom egyedül és a szentelt víz is fogytán!


Írtam a Pápának de túlságosan lefoglalják az egyház belső ügyei, az aljas rágalmak a pedofil papokról. A Démonoknak semmi sem szent! Már az Egyházat is ostrom alá vették!

2010. máj. 28. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, és mindent felvásárolnak... Izzítsátok a kemencét!
2010. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak szeretném elmondani hogy a 666-os feliratot igen én irtam a házad falára...

Viszont a rituális macskaáldozó az a Babi néni volt!!!!

2010. máj. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
51%

Ezt ismételd el egymás után 20x:


Gyurcsány takarodj !!!!!!!!!!!!!


Biztosan hatásos

2010. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mellébeszélések, acsarkodás, egymás ellen való szövetkezések mellőzésével lehetne tenni valamit, és befejezni a mások hibáztatását a kudarcainkért. Meg nem hagyni, hogy bárki a vérünket szívja, és ide rakja a "szemetét". Az is jó lenne, ha nem szélsőséges politikai eszmék magasztaláaára használnák az ősi magyar jelképeinket. A nemkívánt idegenektől nácizmus nélkül is meg lehet szabadulni, pl. a letelepedési, bevándorlási engedélyének kiadásának szigorításával is.
2010. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

60-70 éve egy Hitler nevű bácsi megpróbálta kiűzni a démonokat, lásd mi lett sorsa...


Komolyabban:

Ez az írás mintha ide illene:

[link]


A démonok belőlünk jönnek.

2010. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az anyukád segítségével győzd le te is, mert van olyan is hogy megerőszakolja a nőket!
2010. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De előtte szívjatok el egy cigit az utca sarkán!
2010. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy csak a lelkedet akarja.Nem lehet, hogy tartozol neki?
2010. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!