Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek ebben a 2012-es...

Hisztek ebben a 2012-es világvégében?

Figyelt kérdés
Én nem tudom.Eddig nem nagyon hittem benne de most 1-2 ember mondta hogy ő hisz benne.És ez a vulkánkitörés meg ez az idó mindig csak viharr van meg minden arra kényszerít hogy higgyek benne..
2010. máj. 28. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vulkánkitörés, ugyan má... Több száz évvel ezelőtt is törtek ki vulkánok és egész városokat pusztítottak el, csak akkor még nem volt légi közlekedés ami megbénulhatott volna. Szóval ez nem mérvadó.

A vihart meg frontrendszer okozza és az is volt mindig, csak nem volt annyi hírforrás hogy halljunk róla.

Különben is, már hirdették itt az igét 2000-ben is hogy jaj világvége stb de mégis itt vagyunk. Szóval én NEM!!

2010. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
már annyi 2012-es kérdés volt...ird be a keresőbe hogy 2012
2010. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hiszek is meg nem is.Ez olyan megmagyarárom a "bizonyítványom" tipus.Amit már leírtak azt már könnyű elmagyarázni.-)
2010. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. Én egyáltalán nem hiszek benne.
2010. máj. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én még a 2004-esben hiszek
2010. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek én sem benne, de mi van ha tényleg világ vége lesz? Mert igazából, attól, hogy nem hiszünk vagy hiszünk benne még akármi megtörténhet. Úgyhogy várunk 2 évet és meglátjuk mi történik. Ha itt a világvége akkor már úgyis mindegy, ha meg nem akkor meg nem.
2010. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sok hozzaszoval egyett ertek.Mindenkinek itt a vilagvege aki meghal. A katasztrofakat nem lehet elkerulni. de voltak ezelott is es ezutan is . A sorsat senki nem kerulheti el.
2011. márc. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!