Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyerj élelmiszert egy évre -...

Nyerj élelmiszert egy évre - mi ez az emeltdíjas reklám?

Figyelt kérdés
Itt van a gyakorikérdések oldalán, közvetlenül a belépéskor a belépő ablak alatt. Azt hittem valami játék, nem olvastam el az apró betűs részt (nem is vettem észre először!!) és lehúzott a kártyámról 500 Ft-ot... Felháborító. Miért nem írják ki nagyobb betűvel és jól látható helyen, hogy ez egy emeltdíjas sms játék, és levonják a kártyádról, ha akarod, ha nem???
2010. máj. 23. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
oda van írva, ha lusta vagy elolvasni, akkor megérdemled..de a helyedben olvasgatnám még egy kicsit, mivel ha regisztráltál, akkor előfizettél a szolgáltatásra ;)
2010. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezért nem hívok fel fel ilyen sz@rságokat
2010. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A goromba stílusodat tartogasd másnak első válaszoló. Én nem estem neked így, ugye?


Ha már csak felhívom mások figyelmét is a problémára, akkor remélem segített a kérdésem valaki másnak is.


Egyébként nem a kenyeret vonta el a számtól az 500 Ft, sőt, az előfizetés sem (azóta már megoldottam a problémát a telefon szolgáltatómmal, ugyhogy nem vonnak le többet).

2010. máj. 23. 23:44
 4/8 A kérdező kommentje:
2. nem kellett felhívni, csupán bebillentyűzni a telefonszámodat egy ablakba ahhoz, hogy egyáltalán játszani tudj, vagy el tudd olvasni, mit is kell tenni a játékhoz. (ez benne a pofátlanság). Fel biztos nem hívtam volna egy emeltdíjas számot. Meg semmilyet se.
2010. máj. 23. 23:48
 5/8 A kérdező kommentje:
És tudod mi a pofátlanság? Hogy ezzel vissza is lehet élni. Szóval beütheted abba az ablakba egy haragosod telefonszámát is.. és akkor az ő számlájáról vonják le a pénzt. Na ez a nagy átverés ebben!
2010. máj. 23. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:
AdBlock és nincs ilyen gond. Ha meg szereted ha körbe mindenütt villog valami, akkor azért az egyparagrafusos törvényt tartsd be: "az adataim az enyémek"
2010. máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyon felháborító az egész. én láttam mire megy ki a játék, de szerintem sokan beugranak neki... olyan szívesen feljelenteném őket, de valószínű jól be vannak biztosítva: "hiszen ott volt az apró betű alapon"


egyébként ugyanilyen a sok mobilos nyávogó macska, meg hasonló játék is. ha regisztrálsz, akkor hetente küldik a játékot és heti szinten több ezer ft-ot vonnak a kártyáról... aki meg nem kártyás az fizetheti a jó magas számlát

2010. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de durva... ez még eszembe se jutott, hogy idegen számot is beüthetek...



vagy csak valaki szórakozik és találomra beüt egy kamu számot... hány ezren csinálhatják

2010. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!