Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törölték a gyakorikerdes...

Miért törölték a gyakorikerdesek.hu-ról a kérdésemet?

Figyelt kérdés

Értesítést nem kaptam róla, csak a privát üzenetek közt látom, hogy törölve lett a kérdés. Pedig semmi bizarr, semmi zavarbaejtő, vagy obszcén dolog nem volt benne. Egy átlagos kérdés volt, melyre szerettem volna választ kapni.

Valakivel előfordult már hasonló eset? Nem találom a miértet sajnos. Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 24. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha leírtad volna mi volta kérdés vagy milyen jellegű akkor tudnának rá mondani valamit, de ez a kérdés semmi más csak egy leírása annak hogy kiírtál egy kérdést és azt törölték. Konkrétumok nélkül nem lehet mit mondani rá.


99% hogy beleesett a:

- letöltést kértél vagy

- ismerkedni, beszélgetni próbáltál vagy

- az önreklámozás, véleménykérés


szentháromságába esett. Ez a három dolog amit a leggyakrabban kell törölni az oldalról és mind szabálysértő kérdéstípus.

2017. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik se. Egy babakocsi típusról érdeklődtem, ahogy azt mások is teszik. Viszonylag új kocsi a piacon, ezért még kevesen próbálták. Legalábbis két választ kaptam a törlésig, amiből ez derül ki. Aztán a kérdés hipp hopp, felszívódott.
2017. júl. 24. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg eldöntendő kérdés volt (tudja-e, ismeri-e használja-e, van-e tapasztalata valakinek valamivel kapcsolatban), bár ha normálisan van megfogalmazva akkor általában nem törlik.


Mivel a kérdés alatt csak a többi felhasználó válaszol ezért hivatalos választ nem fogsz kapni és csak tippelni lehet mi volt a baj vele (akár az is lehet hogy semmi csak félrenyomták a törlést). Akár írhatnál is az üzemeltető címére hogy megkérdezd miért törölték, de egyrészt nem állítanak vissza törölt kérdést, másrészt az sem garantált hogy válaszra méltatnak.

2017. júl. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy nem foglalkoznának vele, úgyhogy túllépek rajta, vagy még egyszer kiírom.

Azért köszi a válaszokat és a figyelmeteket.

2017. júl. 24. 08:42
 5/8 cathilina ***** válasza:
88%
Az is megeshet, hogy az elmúlt két napban hatan tették fel ugyanazt a kérdést, és már mindenkinek nagyon elege lett belőle. Ezen túl nem nagyon van ötletem.
2017. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam ma. Tegnap feltettem egy kérdést és hála egy degenerált válaszolónak jelentett engem. Nem is volt semmi sértő a kérdésemben csak ő gondolt egyet és jelentett: hogy "megy a report." Aztán kaptam is az értesítést, hogy törölték az adminok a kérdésemet. Meg most kiírja, hogy nem tehetek fel új kérdést meg, hogy a sorozatos megszegések után a felhasználom hozzáférését letiltják. Annyira bírom az ilyen embereket, itt jelentgetnek engem a moderátornak. Szerintem nem nekik kéne eldönteni, hanem az oldal üzemeltetőinek kéne eldönteni. Ennyi erővel én most foghatom aztán jelenthetem bárkinek a kérdését, és le lesz törölve meg figyelmeztetnek.
2020. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a jelentés semmit nem ér, ha nem dönt úgy a moderátor, hogy valóban sérti a szabályzatot, és törli.

Valóban jelentheted bárki kérdését, de ebből nem következik hogy azt törölni is fogják. Én például jelenteni szoktam az eldöntendő kérdéseket, vagy azokat az álkérdéseket a Humor kategóriában, amik kijelentő mondatok egy kérdőjellel a végén, és/vagy megválaszolhatatlanok, és/vagy nem valós kérdések mert nem létezik rá adható (hasznos) válasz (pl. "a cickányok nem emberek?", "veszel nekem rendőrségi anyahajót?", "régi regény a régény?", "tudod ki vagyok?"), és kurvára nem törlik őket.

2020. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok.

7-es válaszoló: ez igaz, valóban nem csakúgy fogom magam azt jelentem alapján megy a dolog, csak engem az bosszantott a kérdésemnél, hogy amikor feltettem a kérdésem akkor én komolynak szántam a kérdésemet és sokan leszóló hozzászólásokat írtak meg poénkodtak a kérdésemmel, ők nem is válaszoltak arra amit megfogalmaztam benne. Aztán a végén már érkeztek releváns válaszok is végre, elkezdtem örülni neki, hogy kapok rá normál válaszokat. Meg én tényleg nem ilyen értelmetlen hozzászólásokat írok ki kérdésnek amikre én is tudom a választ. Az ember ilyenkor szerintem mások érdemleges véleményére lenne kíváncsi. Csak most ki vagyok akadva, az ilyen igazságtalan intézkedésekre amik ellenem irányultak.

2020. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!