Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell dodzsemet vezetni?

Hogy kell dodzsemet vezetni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lámának tűnik a kérdés, de ma vezettem életemben először dodzsemet, s csak szerencsétlenkedtem. Hiába nyomtam a lábammal azt az egyetlen pedált, hosszú ideig el sem tudtam indulni. Aztán egy ideig meg csak hátra ment. Majd végül is haladtam, de szerintem tőlem teljesen függetlenül ment. Azt néztem, hogy 8-10 évesek hogy mennek vele, én meg bénázok. Mi a titok nyitja?

2017. júl. 21. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
El volt tekerve a kormány az elején.
2017. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!