Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi a jó lépés?

Most mi a jó lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány akihez vonzódok de egyenlőre csak a külseje miatt és szeretném megismerni. Általában csak buszon láttam suliidőben de most nem találkozok vele ott. Tegnap láttam 10 percre és feltűnt hogy ő is nézett engem de szóban nem nagyon beszéltünk csak ilyen elvétett szavak. A nevét nem tudtam meg de sikerült megtalálnom facebookon. Ha bejelölném és próbálnék beszélgetést indítani az gáz lenne? 18 vagyok de régimódi stílust jobban bírom általában csak most attól félek hogy ha sokat várok talán too late lesz a vége...

2017. júl. 2. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy ha nem próbálok vele beszélni így üzenetben akkor nem nagyon fogok vele találkozni már a nyáron
2017. júl. 2. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:
"próbálnék beszélgetést indítani" -ez jó! írd meg, hogy a buszon találkoztatok, de leszállt, pedig meg akartad kérdezni,hogy van? ilyesmi.. fog felelni
2017. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnap falunapon találkoztunk a szituációt nehéz lenne felvázolni de annyi a lényeg hogy ott sikerült nagyon random hozzászólni. Már ráírtam de nem reagált bár a facebook nem tudom hogy jelzi egy olyan embernél akit nem jelöltél be hogy látta vagy nem
2017. júl. 2. 23:03
 4/4 2*Sü ***** válasza:

> Ha bejelölném és próbálnék beszélgetést indítani az gáz lenne?


Gáz az, amit te annak vélsz. Hogy másnak mi a véleménye, azt mindig érdemes megrágni, hátha lehet belőle okulni, de önmagában ez más problémája, nem a tied.


De amúgy három eset lehetséges:

- Nem írsz rá. Minden marad ahogy volt. Nem vesztesz semmit, igaz nyerni sem nyersz semmit.

- Ráírsz, de lekoptat, nem ír vissza. Akkor már nyertél, mert akkor tudod, hogy melyik szekér után nem érdemes szaladni.

- Ráírsz, szóba elegyedtek, aztán lesz ami lesz. Ha mást nem is pár órányi beszélgetést, mint élményt szerezhetsz.


Amúgy nem kell túlkombinálni a dolgot, kvázi leírhatod azt, amit itt is:

- Szia! Sokszor láttalak már az X buszon, meg a múltkor is láttalak itt és itt. Szimpatikusnak tűnsz, gondoltam rád írok, nincs-e kedved beszélgetni.


Aztán persze meg lehet kérdezni, hogy hogy hívják, hova jár suliba, szeret-e teliholdnál kekszet reszelni, stb…


> 18 vagyok de régimódi stílust jobban bírom általában csak most attól félek hogy ha sokat várok talán too late lesz a vége...


Lehet. Benne van a pakliban. De benne van az is a pakliban, hogy nem azért, mert ő esetleg megismerkedik valakivel, hanem mert te ismerkedsz meg valakivel. ;-)

2017. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!