Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tartotok a legszánalmas...

Ti mit tartotok a legszánalmasabb ellenvéleménynek egy negatív véleményre?

Figyelt kérdés

Nálam a holt versenyben az első "ha nem tetszik minek nézted meg" meg a "csinálj jobbat"...

1. ha nem nézem meg akkor honnan tudjam előre hogy tetszeni fog?

2. miért kéne azért jobbat csináljak ha nem tetszik valami?

Egyébként meg úgy vettem észre ilyen kifogásokkal többnyire álszent emberek jönnek...


2017. jún. 21. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeket én is utálom.Talán a legszánalmasabb,amikor valami éneklős/táncos videóhoz ír valaki egy negatív kommentet,mert szerinte az illető nem tehetséges abban amit csinál.

Erre jön egy komment,hogy "Mintha te jobban tudnád csinálni!"

Nem b@zmeg én sem tudom megcsinálni,de legalább tudom magamról,hogy nem vagyok tehetséges!

2017. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
én a káromkodást, személyeskedést, agresszivitást
2017. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg ha mondasz véleményt "nagyobb" emberekről (lásd ahogy Perzsa Harcos nevű YT videós is tette) jön a sok kis álszent gyerek hogy "ki vagy te hogy olyanokat kritizálj akinek több feliratkozója van és tettek le valamit az asztalra?" stb stb... és egyébként az ilyen kommentek nagy része olyan 10-13 éves gyerkőcöktől származik általában akik csak a neten játsszák a rendes embert, amúgy meg a valóságban ugyanolyan lenéző, szókimondó vagy nagypofájú gyerkőcök valójában az fix.
2017. jún. 21. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A személyeskedést, bármilyen vitában. Negatív a véleményem, kulturáltan hangot is adok neki, erre jön, hogy "egy b*sz*tlan senki vagyok, ebből áll az életem, hogy lehúzok másokat, stb". Ezek tipikusan olyan támadások, amik akkor jönnek, mikor észérvekkel nem tudja megvédeni az álláspontját, ahhoz meg nem elég intelligens, hogy szó nélkül hagyja. A slusszpoén benne, hogy míg engem vádolnak rosszindulattal, ők maguk a rosszindulat definíciója :D
2017. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: na igen, kb erről van szó...
2017. jún. 21. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!