Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » átíratás? Vettem egy autot...

Ivori01 kérdése:

átíratás? Vettem egy autot 330000 ért de kézzel írott adásvételi van mert hérvége volt. De nem is az ember nevén volt az autó hanem a forgalmiba egy kereskedés szerepel amit már bezárásra kényszerített a nav.

Figyelt kérdés
Ez a cég át adta egy másik kereskedőnek az autót hogy adja el és ő el adta annak az embernek akitől én meg vettem. Azt mondta az ember hogy ő nem kötött vele adásvételit mert akkor el vitte volna tőle a nav így csak kölcsönszerződést írtak.Azt mondta ez az ember hogy ugy egyeztek meg hogy ha meg veszei valaki aki át akarja íratni akkor be megy a kereskedésbe és alá írja az adásvételit.be is mentem de azt mondta a kereskedő hogy ő ki adta az adásvételit ennek a személynek + hogy 200000ért beszámolja ha viszek egy másikat és ha nem tudom át íratni. hogy tudom át íratni?

2017. jún. 1. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogyan tudod átiratni, de tőlem megnyerted a hónap hülyéje díjat - pedig még csak elseje van. Gratulálok!
2017. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!