Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene valaki aki ért a...

Segítene valaki aki ért a fényképezéshez? Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Itt vagyok, teljesen átlagos ember, egyik napról a másikra elkezd érdekelni a fénykézepés. Semmit nem tudok róla, eddig a telefonnal fotózgatós, szelfizős szinten vagyok. Szakszavakról, gépekről és hogy hogyan kéne kezelni őket, semmiről semmit nem tudok. Nem tudom hosszabb távon érdekelni fog-e, vagy csak ilyen pillanatnyi őrületem, de szeretnék hobbiszinten belekezdeni. Hogy kéne elkezdenem? Mit csináljak először?


Neten nézegettem pár oldalt, de alig értem amit írnak, mert pont ilyen szakszavak vannak benne, fényképezőket is nézegettem, de ahhoz sem tudom milyet kéne vagy mi lenne előnyös, vagy egyáltalán nem tudom hogyan használnám ha lenne

Segítene valaki igazából akármiben? Akármit mondassz a fotózásról azzal újat mondtál nekem, szóval kérlek ne fogd vissza magad:)))



2017. máj. 21. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt vannak szakszavak: [link]
2017. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne akarj vásárolni semmit, főleg ne fényképezőgépet. Az alapokat a telefonoddal is el tudod sajátítani.


Az interneten rengeteg anyagot találsz egészen kezdőknek is, ahol elmagyarázzák az alapokat. A kompozíciós alapokat, a világítást, de még az alap utómunkát is tudod gyakorolni a mobilod kameráján keresztül.


Aztán ha egy év múlva még mindig úgy érzed, hogy érdekel a dolog, akkor már tudni fogod azt is, érdemes-e egy komolyabb - és drágább - gépbe befektetni, vagy inkább egy olcsóbb, univerzális gép kell.

2017. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de alig értem amit írnak, mert pont ilyen szakszavak vannak benne"

A megoldás: ezeket a szakszavakat beütni a keresőbe.

2017. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!