Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell az iskolában is...

Miért kell az iskolában is külön vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy amikor az egész osztály elmegy,és megvizsgál a doki.Ilyenkor általában ötösével megyünk be a rendelőbe(csak lányok)és elég szarul érzem magam hogy le kell bugyira vetkőzni a többi lány előtt,mert sajna az osztályomba nagyrészt olyanok járnak,akik lenézik a másikat,ha olcsóbb ruha van rajtuk.De ha csak simán a doki lát akkor egyáltalán nem zavar.
2008. okt. 13. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Torna órán nem vetközöl le elöttük? mert nekünk közös öltözönk volt.

Amúgy csak van egy jobb bugyid meg melltartód amiben levetközhetsz. nem kell drágának lenni, csak tisztának, és nem szakatnak. Mi azt néztük le aki koszos szakadt alsónemüben volt.

2008. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha egyáltalán nincs rendes alsóneműd, kínaiban fillérekért beszerezhetsz (én pl. vettem már 500ft-ért bugyit+melltartót egybe) az egy dolog hogy szar a minősége és 2-3 hónapnál nem húz ki többet, de legalább nem fog szarul esni a helyzet. én simán megértelek, régebben én sem tudtam szinte semmit adni ilyen téren magamra, utána meg jöttek a bántó szavak a hátam mögött:( igaz sosem voltam koszos, de szakadt igen (családi-anyagi okok miatt) :S könnyebb összespórolni ennyi pénzt, mint magyarázkodni ilyen embereknek, ha rákérdeznek hogy miért így öltözöl (és vannak olyan faszok, akik direkt hergelnek ezzel)
2008. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem kötelezhetnek rá, hogy levetkőzz mások előtt, viszont úgy tudom ezek a vizsgálatok valamilyen szinten "kötelezőek", mivel egy közösségben vagy az osztálytársaiddal. Azt viszont kérheted, hogy egyedül mehess be, jogodban áll. Mondjuk akkor meg azért fognak cikizni. Nehéz ügy...
2008. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy nem kell drága fehérneműt venned.Elég ha bemész egy kínaiba vagy kimész a piacra és ott is találhatsz nagyon szép és ízléses fehérneműket, és senki nem fogja megmondani róla hogy honnan való.Én pl. egy bugyiért még 500Ft-nál többet soha nem adtam ki, pedig vannak köztük nagyon sexy darabok is.De az télleg ciki ha piszkos vagy szakadt a fehérneműd, szóval arra figyelj oda, főleg ha tudod hogy aznap más is fogja látni mi van rajtad.
2008. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem a fehérneművel van a baj, hanem azzal, hogy, amennyire én emlékszem, ezeket a vizsgálatokat nem jelentették be előre, haanem reggel közölték hogy ez lesz, azt csá.
2008. okt. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!