Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Este becsuktam a szemem egy...

Este becsuktam a szemem egy pillanatra és láttam Isten alakját, ugyanaz a hosszú hajú volt, meg az arcát is felismertem. De az a baj hogy morcosan nézett rám, és ez már másodjára fordul elő. Vajon tényleg ő lehetett az vagy, ez csak hallucináció?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve hogy miért nézett rám már kétszer is morcosan.Pedig nagyon szeretem őt.Vagy lehet hogy nem is ő volt?Mert démonok is szoktak hozzám beszélni.Vagy lehet ők képzelték magukat Isten alakjába?Légyszíves értelmes válaszokat!
2017. márc. 17. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elkéne sétálni orvoshoz
2017. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 2*Sü ***** válasza:

> Vajon tényleg ő lehetett az vagy, ez csak hallucináció?


Lehet a tudatalattid, a lelkiismereted, bűntudatod kivetülése is.


> Mert démonok is szoktak hozzám beszélni.


Ha ez gyakori, és nem álomszerű helyzetben fordul elő, hanem valóságként éled meg, arra már lehet azt mondani talán, hogy hallucináció. Ennek viszont sokféle oka lehet. A hallucinációt okozhatják tudatmódosító szerek – alkohol, pszichoaktív szerek –, esetleg más szervi eredetű problémák, de a skizofrénia sem kizárható. Mindenféle lenéző hangnem nélkül valóban célszerű orvoshoz fordulnod, ő megfelelő vizsgálatokra való elküldéssel meg tudja állapítani, ha ezek a látomások szervi eredetűek, és lehet megfelelő gyógymódot is tud adni hozzá.

2017. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem Isten volt?
2017. márc. 17. 11:36
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul érzem most magam hogy Isten haragszik rám,pedig mindennap szoktam imádkozni,nem káromkodok vagyis nem szidom,szeretek segítenni az embereken.Lehet hogy nem is haragudott rám csak ilyen arcot vágott?Vagy lehet nem is ő volt?Vagy csak jó indulatból látogatott meg?Kérlek válaszolj :(
2017. márc. 17. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
troll
2017. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az vagy te :@
2017. márc. 17. 21:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Bár én 20 évesen nem vagyok olyan gyerekes hogy ilyeneket írjak hogy troll
2017. márc. 17. 21:03
 8/14 A kérdező kommentje:
És képzeld el szoktam imádkozni és ezt jó lenne ha elhinnéd meg segítek az embereken meg nem káromkodok.Bár ez a mai fiatalok 98 százaléka nem csinálja
2017. márc. 17. 21:04
 9/14 A kérdező kommentje:
Káromkodik,cikizi egyik a másikat,nem imádkozik stb
2017. márc. 17. 21:05
 10/14 2*Sü ***** válasza:
#5: Persze, hogy troll, de értelmes választ kért. Megkapta.
2017. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!