Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vesz le a T-Mobile csak...

Miért vesz le a T-Mobile csak úgy a kártyámról 500 Ft-okat?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogyha feltöltöm a kártyámat mondjuk 3500 Ft-al, akkor abból a T-Mobile azonnal lekarmol 500 Ft-ot a semmiért. Utána bizonyos időszakonként levesznek 500 Ft-ot (pl. van 1500 FT-om a kártyán akkor egyszercsak azt veszem észre hogy már csak 1000 Ft van pedig nem is telefonáltam, nem neteztem, és nem írtam senkinek SMS-T a telóról) Miért van ez???
2010. máj. 10. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem fizettél elő valami ingyen sms cuccra? egyszer nekem is vot ilyen.menj be a t-mobile-ba és kérdezd meg ott
2010. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ammarilys ***** válasza:
100%
lehet hogy olyan csomagba vagy.én valami domino kativba vagyok,nekem is lekap érte 500t.
2010. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Domino nap-ban vagyok
2010. máj. 10. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan csomagok/kiegészítő csomagok ahol a feltöltésnél azonnal levonnak X összeget amit (jobb esetben) 100%-ban lebeszélhetsz. Ilyenkor pedig külön nem von le pénzt. Ezt is szoktad ellenőrizni? A legtisztább, ha felkeresed a legközelebb T-Mobile üzletet.
2010. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!