Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szülinapi ajándékötletek fiúnak?

Szülinapi ajándékötletek fiúnak?

Figyelt kérdés

23 éves fiú, és a legjobb barátom évek óta!

Már minden lehetségeset kilőttem, mint pl: parfüm, ruha, borotválkozási szett, ajándék csomag, karkötő...stb..

(egy lány)


2010. máj. 6. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

-ha cigarettázik akkor gravírozott fém gyújtó.

-öltözködési cikk

-különleges torta

-koncertjegy/futballmeccs jegy/befizethetsz valamilyen repülés-imitációra, nagy élmény lenne

2010. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én amikor ugyanilyen helyzetbe kerültem, ezt találtam ki:

sexshop - feromon parfüm

nem drága (amit én vettem 1500ft volt), szerintem ötletes és vicces ajándék:)

2010. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia!Könyvre gondoltál már? Mivel jóban vagytok, gondolom ismered az ízlését, kedvenc íróját stb... Vagy ha dohányzik egy gravírozott öngyújtó is jó ajándék. Ezek azt hiszem, személyesebb ajándékok is, mint egy parfüm. Boldog szülinapot a barátodnak! A páromnak is ma van.:)
2010. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
soha ne vegyél semmi használati tárgyat, csak különlegesség jöhet szóba. Pl. koncert jegyek, vagy a hobbijának megfelelő cucc.
2010. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem akarok durva lenni, de eddig sem voltál éppen túl kreatív... ezek nagyrészt olyan ajándékok, amelyet az utolsó pillanatban vesz az emebr, mert nem kell gondolkozni rajta. (pedig mégis csak a legjobb barátodról van szó)

Viszont ha valóban a legjobb barátod, akkor tudod, mi érdekel, és ez esetben egy köünyv valójab jó választás. Nem feltétlenül kell, hogy szeressen ezért olvasnia. (én sem szeretek, mégis vannak könyvek, amelyeket szívesen elolvasok) Ha drágának tartod a könyveket, nézz be egy antikváriumba.

2010. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Pirex papírüzletben (de máshol is) láttam szülinapi CD-t. :) Nagyon vicces... Olyan dalok vannak rajt, amit az adott születési évben adtak ki. Ezenkívül a borítón és annak belsejében abban az évben történt hírek újságcikkjei vannak. Ezek olyan széles skálájúak, hogy akár a 80 éves nagymamának is találsz megfelelőt. Ugyan drága, mert 3 ezer forint körül van, de szerintem ha nagyon megerőlteted magad, simán készíthetsz egy ilyet te is, a híreket akár napra pontosan be tudod tájolni. :) Szerintem nagyon aranyos, és teljesen egyedi ajándék lenne.
2010. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Vásároltam már neki szexshopban is (Hollandiában 3 éve):) Egy játékot. Az a neve, hogy szexdobókocka. 2 kocka, egyiken a hely van megadva, mint pl.: fürdőszoba, nappali, konyha, stb.

A másik kockán pedig, hogy milyen pózban:D

Kedves harmadik!

Könyvet is kapott már és nem dohányzik :)

Isten éltesse sokáig a párod és ugyanennyit éljetek meg együtt! :)

10:00-nak:

Sajnos az a baj, hogy nagyon igazad van...! :S

Sokat dolgozom és nem jut időm ilyesmire..!

10:13-nak:

Na ez az!!! Egy ilyenre gondoltam!!! :D

REMEK ÖTLET!!!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2010. máj. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!