Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Michael Jackson Moonwalk...

A Michael Jackson Moonwalk könyvét szeretném valahol letölteni de nem találom sehol, hol tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud oldalt ahonnan lelehet tölteni magyarul, vagy valakinek megvan, az mindenképp írjon.
2010. máj. 3. 08:09
 1/4 anonim válasza:

Én őszintén szólva azt javaslom, vedd meg, azért annyira nem egy nagy tétel és mégiscsak más, ha kézzelfogható példányod van :) De tekintettel arra, hogy az új kiadás fordítása nem igazán azt a feelinget adja, mint az első, feltöltöttem neked az enyémet. :) Garantáltan ősrégi.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nah az jó lenne, csak az a baj h nem tom h h kell letölteni, mert regiztem de nem megy:S Segítesz?
2010. máj. 10. 14:28
 3/4 anonim válasza:
Elvileg regisztrációra sincs szükség hozzá. Szóval miután megnyitottad a linket, kattints az ingyenes letöltésnél lévő gombra, ha minden igaz, akkor reklámozza egy kicsit a prémium szolgáltatást, itt kattints a "nem élek vele" gombra. Aztán letöltés indítása. :)
2010. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg!Ha szereted akkor megéri az a pár ezer forint
2010. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!