Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Az osztályban van...

Segítség! Az osztályban van egy lány és már nagyon elegem van belőle mert ellenemuszít mindkit. Mit csináljak? . Lent!

Figyelt kérdés

legnagyobb ellenségem:) és miután hiányzás után jött suliba (azt tudni kell hogy nagyon sokan nem bírják)nagyon "kezdi" azt hogy uszítgat mindkit ellenem...most azt terjeszti hogy én azt mondogattam mindkinek hogy ne legyen a haverja neki... de van egy lány (eddig azthittem h krva jó bnőm) de kiderűlt hogy egy nagyon nagyon kétszinű lány:/..és előtte neki persze sokmindent elmondtam (mindig aztmondta h így utálja azt a csajt meg úgy..mostmeg vele lóg állandóan)...és már 1-2 lány már átpártolt hozzá(pedig mindig azt mondták h útálják)...(de ez a lány ez egy csalizós (tanár+diákokkal egyaránt)(és már nagyon sok mindenkinek elege van belőle!)

mert inkább ez a lány pénzel "veszi meg őket"


mit csinállhatnék hogy észrevegyék magukat?

főleg ezzel a lánnyal mitcsináljak?(már nemtudom nemészrevenni..6évig próbálkoztam)!!!mit mondjak neki?mert már megtudnám fojtani xD!!ÚTÁLOM =)

és azzal a lánnyal akit eddig azthittem h a bnőm(egy csomü titkot elmondtam neki:S)tudom nem kéne fogalkoznom vele de annyira jóvolt vele lógni meg beszélgetni(nagyon hasonlítunk sokmindenbe)

olyan rossz útálom:'(

SEGÍTSETEK

köszi


2010. ápr. 27. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát először is üseed jól pofán azt a csajt aki uszít ellened mindekit:DÉs beszélj a vol bnőddel h lássa mit csinál és ha igazi barátod otthagyja a másikat...Vagy égesd le az "uszítós"csajt valamijen titkával amit nemtud senki se..
2010. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
menny el másik suliba ;) 13/F
2010. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szaerintem mond meg a csajszinak hmenjen a pcsaba verd szet a valagat
2010. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
őőő... verd félholtra... H O O L I G A N S !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát sajna a verekedés nem"divat" a suliba:)

eléggé jó,erős:D

gimi(de én 13vagyok=)

én vmi olyasmire gondoltam h "sírjon" xD

mert bmeg olyanon sírt h:táborba réémtörténeteket meséltünk..és elkezdett sírni:DXD lool:D

nemmert felkelni az ágyból(persze én meséltem xDDDDD)

2010. ápr. 27. 17:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Terjessz róla vmi nagyon durva pletykát a suliban, de olyat, h utána mindenki azzal szekálja.
2010. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi az ötletet de nemnagyon szték..mert a végén kiderül h én kezdtem el hazudni és buum:S:D:D

de jó azért:D

thx:D:D

2010. ápr. 27. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
hívd be a wc-be aztán sörétes puskával agyon lőni :D vagy buktasd ki vagy esel és álicsd a kezébe az ecetes ceruzát vagy kötözd a székhez és egyesével vágd le az újjait :D most nem jutot több ötlet az eszembe ?D
2010. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a sörétes puskát mondtam épp a bnőmnek xDDDDDD :D

köszi(Y)

tetszik a komment:)

(utolsó)

2010. ápr. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!