Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A marihuánának van "igazmondó"...

A marihuánának van "igazmondó" hatása?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ha az ember be van szívva akkor csak nyugodtabb lesz vagy az őszinteségi roham is rátörhet?

2016. okt. 6. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mariskára ez nem jellemző, ez inkább a személytől függ, hogy beszivva mennyire engedi el magát.
2016. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
en azt gondolom hogy idovel nagy dolgokra jon ra az ember betepve, viszont nagyon lelassitja az embert ha minden nap sziv.
2016. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki beszív,annak elmúlik a szorongása.
2016. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én már egy éve legalább egy két hetente ülök össze a spanokkal egy bigire ;)

Szerintem az egyik legkülönosebb érzet, mert nyugodtabb leszel, minden lassabb lesz körülötted, lassabban fog telni az idő is pl mi megnéztünk egy vidit, ami 10 perces volt, de en egy bő félórásnak éreztem. Nagyon komoly volt. :DD meg az amikor mész és random behalucinálsz dolgokat. :) én po embereket a sötétben nagyon nagy volt

persze nem egészséges a sok füvezés egy idő után, de sok jótékonyhatása is van pl rák egyik fajtájára jó gyógymód tud lenni :))

Ha még nem füveztél esetleg, akkor én ajánlom persze te döntöd el, elsőnél nekem nayon erős volt mikor beleszívtam, úgyhogy ha nem vagy dohányos akkor óvatosan egy picit, de egyébként utánna jó lesz.

Jaah és legyen nálad sok üccsi a végére, meg készülj arra hog valszeg alszol egy hót tőle :p

2016. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!