Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OTP online bankban mik a...

OTP online bankban mik a jelszó feltételek?

Figyelt kérdés
Azt írta ki h nem jó a jelszavam, de szinte biztos vagyok benne h jól emlékszem! 8betűsnek kell lennie a jelszónak és kis-nagy betűknek meg számoknak, ékezet viszont nem lehet benne, igaz?

2016. szept. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet több mint 8 karakter és az ékezet nem tilos.

Viszont az elfelejtett jelszó funkcióval megadhatsz másikat.

Vagy ugyanazt, akkor jelezni fog hogy ez már volt, nem változtatja meg és marad a régi amiről már tudod hogy jó.

2016. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az oké, hogy te a saját jelszavadat mondjuk jól írod be. De az azonosító és a számlaszám is a sajátod, nem azt rontod el?
2016. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan az OTP online bankban, hogy elfelejtett jelszó, neten nem lehet jelszót lekérni vagy megváltoztatni, ahhoz be kell menni a bankba.
2016. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az azonosítót azt jól írtam be, és a számlaszám részét is leellenőriztem, hogy minden szám stimmel az 117 után és a dokumentumba is azokat a számokat jelölte be az OTP-s hölgy, amiket beírtam, már ellenőriztem többször is, viszont ahogy tagolja az utolsó szám után is ír egy kötőjelet mintha még kéne utána írni. De mivel több helyen is leellenőriztem, hogy ez a szám, ezért nem gondoltam, hogy ez lehet a probléma
2016. szept. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!