Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miért éltek? 17/F

Ti miért éltek? 17/F

Figyelt kérdés

Miért élünk? Miért kelünk fel minden reggel?

Miért csináljuk még akkor is, amikor úgy érezzük, hogy már tényleg semmi értelme?

Megszületünk, élünk, aztán meghalunk, és szép lassan elfelejtik kik is voltunk, de még ha emlékeznek is ránk, az már nem teljesen mindegy nekünk, ha meghaltunk?

Több mint 7 milliárd ember él a földön, de miért?


2016. szept. 28. 07:19
 1/4 anonim válasza:
Mert az élet alapvetően jó dolog.
2016. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2016. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azért élek, mert nem haltam még meg.
2016. szept. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek élni. Szeretem észrevenni az apró szép dolgokat ami onnantól kezdve fogad, hogy reggel kinyitom a szemem. Szeretem, hogy látok olyan embereket magam körül akik fontosak nekem, és én is fontos vagyok. Szeretem az állatokat, szeretem ahogy a cicám bújik hozzám- Szeretem, hogy van alkalmam utazásaim során a színes világot megismerni.

Nem azért élek, hogy emlékezzenek rám, de fognak mert akarok gyereket is, hogy ő is lássa az élet szépségeit.

Azért élek, hogy a saját életemet értelmessé, boldoggá tegyem. Mondom ezt úgy, hogy egy alkoholista anya mellett kellett felnőnöm, hogy született halláskárosult vagyok.

Nem csak a rosszat látom..

21/N

2016. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!