Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oolajcserénél elkopott a...

Oolajcserénél elkopott a csavar, mit csináljak?

Figyelt kérdés

vettem használtan egy autót, házilag akartam cserélni benne olajat mert nem teccik az olajszine benne.krovával probáltam lecsavarni de akárhogyan nyaggattam nem akart lejönni.. cső kulcsal megprobáltam hátha azzal jobban megy: hihetetlenül hangzik de szétnyilt a csőkulcs és lenyalta az egész menetet a csavarról :(

hogy a fr***ba létezik ilyen?!?! beleheggesztették ezt a csavart vagy mi? lekopott csavarral lehet még mit vele kezdeni vagy esetleg szerelő kitudja venni????? ha valaki tud tippet adni segitsen már vagy ha volt már igy :( félek sose tudok rajta olyacserét csináltatni igy kilehet szedni valahogy ? ://////



2016. szept. 25. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!