Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik igaz barátság neten...

Létezik igaz barátság neten keresztül?

Figyelt kérdés
régebben totál netfüggő vtam, igaz barátaim csak netem vtak. a legjobb bnőmet is csak msnen keresztül ismerem, de olyan szinten, h egyik ember se ismeri ennyire a másikat. szó ami szó, nem találkoztunk még, sőt képem sincs róla. de NEM hazudik. érzem. ezt érezni lehet..és nagyon szeretem
2008. okt. 2. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Létezik, ahogyan szerelem is.
2008. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
ez a virtuális barátság!persze hogy őszinte,mert tudja hogy sosem tudnád elárulni a titkait mert azt sem tudod valójában ki ő.szerintem azért egy hús-vér barát jobb.
2008. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
SŐT! A neten sokkal könnyebb barátokat találni, sokkal jobban ki tudod magad fejezni, mint élőben. :D
2008. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket hívják netes barátságnak.Nekem is sok barátom van a netről,akiket több éve ismerek,de a legtöbbet már személyesen is megismertem.Azért az úgy mégis kicsit másabb,személyesebb.Barátság létezhet neten keresztül is persze,de azért idővel személyesen is jó megismerni a másikat.Úgy mégjobban el tud mélyülni ez az egész és sokkal személyesebb is.
2008. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik. Nekem is van ilyen netes legjobb barátnőm. Mi azért lettünk ilyen jóban, mert nagyon sok hasonlóság van közöttünk. Mindketten fiatalon lettünk terhesek (19 évesen), egyedül maradtunk a babánkkal, mind ketten egy nagyon bulizós életből csöppentünk az anyaságba, szóval rengeteg közös témánk és megbeszélni valónk van. Szinte egész nap beszélgetünk msn-en, vagyis be vagyunk jelentkezve és ha épp történik valami érdekes, akkor azt gyorsan megírjuk egymyásnak. Mi amúgy egyszer találkoztunk is, nyáron csaptunk egy kis mókát és nem csalódtam egyáltalán.
2008. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is van/volt ilyen...de úgy érzem, hogy pótcselekvés...mert amikor meg igazán kéne egy barát jelenléte, akkor egyedül vagyok
2008. okt. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is neten keresztül ismertem meg a legjobb bnőmet, nem rossz az ^.~ Igaz, 3 év alatt csak egyszer találkoztunk, de most az őszi szünetben itt alszik nálunk^^ Tehát létezik, meg jó dolog az, tényleg.
2008. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Létezik! :)


Kb 3 éve "ismerkedtünk" meg, és a mai napig a legjobb barátom! Soha nem találkoztunk, képünk ugyan van egymásról.

Soha ilyen barátom nem volt az "élők" között!!!


Ja, és hogy tovább csavarjam a dolgot, Ő fiú én pedig lány vagyok!!!! :)


Anett

2008. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen :)
2010. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!