Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz lehet ilyen...

Nagyon nehéz lehet ilyen helyet találni, megoldható?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.-es, 4 hetes nyári gyakorlatom lenne (szakács), és ezt a 4 hetet nagyon soknak találom.

Egy olyan helyet szeretnék keresni, ahol leigazolják nekem a 4 hetet, és nem kell bemennem.

Mennyire lehet nehéz szerintetek ilyet találni, végül is nekik csak egy papírt kell alá írniuk, és még fizetni se kéne nekik, mondjuk így is nevetséges, mert 4 hét után valami 20.000x forintot kapnék, szóval nagyon jelképes összeg, viszont nincs sok értelme, mert úgy is csak előkészítő munkákat bíznak rám max, meg ilyen mosogatás, takarítás, és így nincs sok értelme.

Főleg, hogy a mostani, nyári helyemen, a chef kijelentette, hogy alig várja, hogy már végezzek, leteljen a nyári gyakorlatom, és ne legyek láb alatt.

Így legalább megkímélnénk egymást. + nem valószínű, hogy szakácsként fogok dolgozni. (Most szakközépbe járok, mellette felszolgálónak is tanulunk.)

Szóval szerintetek mennyire lehet nehéz egy ilyen helyet találni, hogy kéne előadni, hogy megértsék a helyzetem és leigazolják, vagy mit kéne a cél érdekében tennem?


2016. szept. 14. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek ez a rengeteg szó- és mondat ismétlés? Csalni akarsz. Old meg egyedül.

S mivel szeretnél foglalkozni tulajdonképpen?

2016. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csalás vagy nem csalás, semmi értelme nem lenne ennek a nyári gyakorlatnak, csak idő pazarlás, ők sem örülnek neki, én sem, akkor miért dolgozzak a nyári szünet alatt 1 hónapig, napi 7 órát, ha van más lehetőség is, és jobb dolgom is akad.

Nyilván, megpróbálom egyedül megoldani, ha nem jön egy értelmes válasz se.

Annak meg már nincs sok köze a kérdéshez, hogy mivel szeretnék foglalkozni.

2016. szept. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!